Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PRANE SHKOLLES SE BALETIT

Perballe me Minibashkine 1-2 | 76 M2 | 85.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, 76 M2, kati 7, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent ...

Botuar më 15/11/2019
85.000,00 euro

GOLDEN PARK

Perballe Spitalit Amerikan 3 | 70 M2 | 51.000 Euro

Shitet Super Apartament 1+1,te Golden Park., 70 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjen...

Botuar më 15/11/2019
51.000,00 euro

FRESKU

Fresku | 70 M2 | 44.000 Euro

Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën e Dajtit. Informacion mbi apartame...

Botuar më 11/11/2019
44.000,00 euro

RR. ALI DEMI

tek azili i pleqve | 70 M2 | 60.000 Euro

Shitet 1+1 me hipotek, 70 M2, kati 2

Botuar më 19/11/2019
60.000,00 euro

NE BLLOK

Prane sheshit Willson | 60 M2 | 300 Euro

Jepet me qira apartament 1+1, 60 M2, kati 4.Pallat ekzistues i restauruar dhe kompletuar me cdo gje.

Botuar më 19/11/2019
300,00 euro/muaj

TEK ZOGU I ZI

afer Ring Center, jepet me qera Ap 1+1 | 76 M2 | 330 Euro

Ne pallat te ri, kati 7, me dy ashensora, soxhorno madhe per ndenje – gatim e ngrenie 10 minuta larg nga qendra, soxhorno me 4 metra fasad te madhe xhami, tualet, ballkon me pamje te bukur te Tiranes, dy kondicionere, dy TV plazma, me mobilim te ri modern, jepet me qera afatshkurter, 76 M2, Real Estate EUROPA

Botuar më 19/11/2019
330,00 euro

AFER HARRY FULTZ

jepet me qera Ap 1+1, | 75 M2 | 300 Euro

Ne katin e dyte, i mobiluar modern, ballkon,kondicioner,jepet per familjare ose studente, 75 M2, Real Estate EUROPA

Botuar më 19/11/2019
300,00 euro

PAS INXHINIERIS SE NDERTIMIT

tek Kompleksi Kontakt | 60 M2 | 320 Euro

Jepet me qera Ap 1+1,ne katin e dyte me ashensor, i mobiluar totalisht ne menyre moderne, me kondicioner, ballkon, 60 M2, Real Estate EUROPA

Botuar më 19/11/2019
320,00 euro

EUROPIANI

50m nga Europiani | 70 M2 | 300 Euro

Jepet apartament 1+1 i arreduar totalisht ne menyre bashkohore sip.70m2 kati 3 buze rruges kryesore e pershtatshme per 2 persona ose 1 person, 70 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Parapagim 3 muaj

Botuar më 19/11/2019
300,00 euro/muaj

LIQENI I THATE

Kompleksi Kolombo 2 | 70 M2 | 450 Euro

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 19/11/2019
450,00 euro

RR. DON BOSKO

prane viva market | 75 M2 | 54.000 Euro

Shitet 1+1, 75 M2, 2 ambjente, kati 2, 1 banjo, ashensor, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 19/11/2019
54.000,00 euro

FRESKU

Rruga Dajtit | 75 M2 | 36.000 Euro

Shitet 1+1, 75 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, Pallat i ri, orientimi lindje

Botuar më 19/11/2019
36.000,00 euro

TEK ALI DEMI

ne rrugen Idriz Dollaku | 67 M2 | 52.000 Euro

Shitet Ap 1+1 ne pallat te Ri me punime cilesore, me Hipoteke,kati i pare, driitaret me kangjella dhe grrila,hyrje e vecante, dhome gjumi,kuzhine per ndenje-gatim e ngrenie,tualet,e Mobiluar me pajisje te reja dhe cilesore, 67 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 19/11/2019
52.000,00 euro
)