Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA QEMAL STAFA

tek ish profarma, ne kryqezim | 54 M2 | 250 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Rruga qemal stafa, tek ish profarma, ne kryqezim, 54 M2, 250 euro
I mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, kati 3
Përshkrim

Jepet me qera 1+1, 54 M2, kati 3, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, mobilim i ri (mundesi dhe per shitje)

250,00 euro

Botuar më 16/08/2019

Telefon