Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ZONA E ALI DEMIT - KOMPLEKSI I RI KONTAKT MANGALEN

OKAZION. Apartament 1+1 ne shitje, pallati I ri - TIRANE | 69 M2 | 56.166 Euro

PRANE RRUGES ALI DEMI, 69 M2, kati 3, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent g...

Botuar më 26/09/2021
56.166,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

Apartament 1+1 me qera - TIRANE | 67 M2 | 350 Euro

PRANE ME 7 XHUXHAT DHE DEGEN E THESARIT, 67 M2, kati 3, totali i kateve 6, 1 banjo, a...

Botuar më 26/09/2021
350,00 euro/muaj

APARTAMENTE NE SHITJE - OKAZION!!! TEK KODRA E DIELLIT 2.

Projekti i ri | 75.8 M2 | 80.048 Euro

Shitet apartament 1+1+ verande. Sip, 75.8 M2, + 15.32 m2 veranda.Pallat ne ndertim. P...

Botuar më 14/09/2021
80.048,00 euro

PRANE ME RRUGEN E ELBASANIT

Apartament 1+1 ne shitje, pallati I ri - TIRANE | 101 M2 | 80.000 Euro

MBAS AMBASADES AMERIKANE, 101 M2, kati 7, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, verande, bosh, gjendja: e re, Me Hipotek

Botuar më 26/09/2021
80.000,00 euro

ZONA E ALI DEMIT - KOMPLEKSI I RI KONTAKT MANGALEN

OKAZION. Apartament 1+1 ne shitje, pallati I ri - TIRANE | 69 M2 | 56.166 Euro

PRANE RRUGES ALI DEMI, 69 M2, kati 3, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Me Hipotek, shtruar ne parket & punime cilesore.

Botuar më 26/09/2021
56.166,00 euro

JEPEN ME QERA DHOMA PER VAJZA STUDENTE! TEK RR. KOMUNA PARISIT!

tek Lulishtja, ne godine 6-kateshe | 35 M2 | 12.000 Leke

Jepen me qera dhoma vetem per vajza, sip. e seciles dhome, 35 M2, te kompletuara dhe te pershtatshme per 2 deri ne 3 persona. Arrredim teper komod, kuzhine me vehte, paisje elektroshtepiake, tualet ne secilen dhome. Çmimi per secilen vajze

Botuar më 26/09/2021
12.000 leke/person

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE ALI DEM PRANE FUSHES (ID 4119163)

Ne zonen e Ali Demit prane Fushes | 55.3 M2 | 40.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, Me Siperfaqe 55.3 m² me Hipoteke, Kati 1 ne Pallat Ekzistues, Organizuar ne Korridor, 2 Dhoma, Tualet, Ballkon. Apartamenti eshte bosh dhe ka nevoje per Investim total pasi ka kohe i pabanuar. I pershtatshem per Banim , Klinike, Dyqan , Zyre. Cmimi 40000 Euro i Diskutueshem., 55.3 M2, Property ID : 4119163 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/09/2021
40.000,00 euro

APARTAMENT 1+1 ME QERA TEK FUSHA E AVIACIONIT NE TIRANE (ID 4211667)

Tek fusha e aviacionit | 60 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, siperfaqja 60 m², kati 8 ne nje pallat te ri me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje, nje dhome gjumi, koridor, tualet, ballkon, i gjithi i mobiluar, dhoma e gjumit eshte e shtruar me parket. Pronari mund te vendose kondicioner.Cmimi 350 euro, 60 M2, Property ID : 4211667 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/09/2021
350,00 euro

RRUGA MINE PEZA

Zogu i Zi | 68 M2 | 65.000 Euro

Shitet apartamenti 1+1 tek Rr. Mine Peza, prane zogut te zi.Aprtamenti ka siperfaqe 68 m2, ne katin e 5, pallat ekzistues.Eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, ambient ndenje, ambient gatimi, 1 tualet dhe ballkon.Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne nje zone lehtesisht te aksesueshme.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor., 68 M2

Botuar më 26/09/2021
65.000,00 euro

KOMPLEKSI GOLDEN PARK

Kompleksi Golden Park | 69 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qira apartament 1+1+bllk tek Kompleksi Golden Park Apartamenti eshte i mobiluar, i pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ri. Preferohen cift ose familjar, 69 M2, kati 4, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/09/2021
32.000 leke/muaj

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE LAPRAKE PRANE DREJTORISE SE PËRGJITHSHME TE DOGANAVE(ID 4111316)

Ne zonen e Laprakes prane Drejtorise se Përgjithshme te Doganave | 52.5 M2 | 63.000 Euro

Shitet apartament 1+1, siperfaqe 52.5 m², ndodhet ne katin e 6, ne pallat te ri, me ashensor, apartamenti orgnizohet ne soxhorno, ambient gatimi, 1 dhome gjumi, tualet, ballkon. Shitet i mobiluar, disponon hipoteke.Cmimi 63000 euro, 52.5 M2, Property ID : 4111316 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/09/2021
63.000,00 euro

APARTAMENT 1+1 ME QERA NE RRUGEN MYSLYM SHYRI NE TIRANE (ID 4211435 )

Myslym Shyri, | 100 M2 | 800 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 Dublex ne pallat te Ri, siperfaqe e brendeshme 100 m² dhe verand me siperfaqe 40 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 6 me ashensor, kondicioner, tualet, verand, orientim me diell, Apartamenti eshte i shtruar i gjithi me parket,Jepet me qera 800 euro, 100 M2, Property ID : 4211435 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/09/2021
800,00 euro

LIQENI THATE

siper kompleksit Colombo | 70 M2 | 420 Euro

Jepet me qira 1+1+Ballkon, 70 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/09/2021
420,00 euro/muaj
)