Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA "NDRE MJEDA" PRANE KOMPLEKSIT MAGNET DHE PARK CONSTRUCTION,

Apartamenti ndodhet ne nje zone qete ofron te gjitha facilitetet e nevojshme | 59 M2 | 59000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Garsoniere & 1+1
Rruga "Ndre Mjeda" prane kompleksit Magnet dhe Park Construction,, Apartamenti ndodhet ne nje zone qete ofron te gjitha facilitetet e nevojshme, 59 M2, 59.000 euro i diskutueshem
I mobiluar, kati 4
Përshkrim

Shitet 1+1 i hipotekuar, pallat ekzistues. Planimetri te rregullt me orientim lindje perendim. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje koridor dhe tualet. Me siperfaqe te brendshme, 59 M2, kati 4, i mobiluar, (mobilim I rinovuar se fundmi) i gjithe i shtruar me parket te ri, te dy dhomat jane te pajisura me kondicionere dhe te ndricuara gjate dites. Kuzhina super moderne. Cmimi

59.000,00 euro

Botuar më 13/08/2019

Telefon