Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK HOTEL MONDIALI

prane 21 Dhjetorit | 63 M2 | 78.000 Euro

Shitet apartament 1+1. Sip, 63 M2, kati 7. Pallat i ri ne ndertim. Punime shume ciles...

Botuar më 12/05/2021
78.000,00 euro

YZBERISHT

Bulevardi i Ri | 64 M2 | 48.000 Euro

Shitet Apartament 1+1+Bllk tek Bulevardi i Ri ne Yzberisht . Organizohet ne Sallon ,...

Botuar më 11/05/2021
48.000,00 euro

SUPER OKAZION!ALI DEMI

kompleksi Mangalem | 66.4 M2 | 47.500 Euro

Shitet apartament 1+1. Sip, 66.4 M2, kati 7. Pallat i ri ne ndertim. Punime shume ci...

Botuar më 10/05/2021
47.500,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Te Lulishtja | 55 M2 | 77.000 Euro

Apartament 1+1 ne shitje, i rikonstruktuar dhe mobiluar ne fundmi. Ndodhet ne katin 12 jo te fundit prane lulishtes te Komuna e Parisit. Per me shume na kontaktoni. Super mundesi investimi., 55 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 14/05/2021
77.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Te Lulishtja | 55 M2 | 77.000 Euro

Apartament 1+1 ne shitje, i rikonstruktuar dhe mobiluar ne fundmi. Ndodhet ne katin 12 jo te fundit prane lulishtes te Komuna e Parisit. Per me shume na kontaktoni. Super mundesi investimi., 55 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 14/05/2021
77.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Te Lulishtja | 55 M2 | 77.000 Euro

Apartament 1+1 ne shitje, i rikonstruktuar dhe mobiluar ne fundmi. Ndodhet ne katin 12 jo te fundit prane lulishtes te Komuna e Parisit. Per me shume na kontaktoni. Super mundesi investimi., 55 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 14/05/2021
77.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

Rr. Bill Klinton | 74 M2 | 85.000 Euro

Apartament i mire-investuar, mobilim modern, me te gjitha kushtet, afer Kristal Center, mundesi shume e mire investimi, pallat i ri, 74 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon

Botuar më 14/05/2021
85.000,00 euro

TEK KODRA E DIELLIT SHITET GARSONIERE ID: BILLION562

Kodra e Diellit | 67 M2 | 61.000 Euro

Shitet apartament 1+1 te Kodra e Diellit. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim ne nje pallat te ri , te mireadministruar, te pajisur me ashensor Apartamenti ndodhet ne nje prej zonave me te preferuara te Tiranes, e cila te ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per jetese., 67 M2, 2 ambjente, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, Shitet i mobiluar. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni. 0692033500

Botuar më 14/05/2021
61.000,00 euro

TEK KODRA E DIELLIT APARTAMENT 1+1 PER SHITJE ID: BILLION561

Kodra e Diellit | 45 M2 | 42.000 Euro

Shitet garsoniere te Kodra e Diellit ,me nje siperfaqe prej 45 m2 dhe verande ne nje pallat te ri te mire-administruar dhe ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjithe kushtet per nje jetes komode dhe te qete me te gjitha fasilitete e nevojshme. Disponon dokumentacion te plote hipotekor., 45 M2, 2 ambjente, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, i mobiluar

Botuar më 14/05/2021
42.000,00 euro

SHITEN APARTAMENTE TEK KOPSHTI BOTANIK

Kopshti Botanik | 70 M2 | 80.000 Euro

Shiten apartamente tek Kopshti Botanik , prane shkolles New York. Apartamentet jane nje ndertim i ri dhe cilesor , ne punim e siper dhe perfundojne ne Mars Prill te 2022. Disponojme apartamente te ndryshme qe nga 1+1 deri tek 3+1, sipas kerkesave qe keni. Pallati ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per momentin pasi vete zona te ofron ate qetesine dhe ajrin e paster per te cilin kemi aq shume, 70 M2, bosh, gjendja: e re

Botuar më 14/05/2021
80.000,00 euro

JEPET APARTAMENT ME QERA 1+1, RRUGA ALI DEMI, PRANE ISH MARKATES SE VJETER,

pallati i Big Market. | 75 M2 | 300 Euro

Me siperfaqe 75 m2. Kati i 3 i nje pallati te ri, me punime cilesore dhe me ashensor. Organizohet: •Salloni i ndenjes dhe kuzhina jane te organizuara sebashku•1 dhome gjumi•1 tualet•1 korridor•1 ballkonOfrohet:•I mobiluar• me pllaka• zone shume e mire • me smart tvCmimi 300 Euro ne muaj+ 1 garanciID KT 125, 75 M2

Botuar më 14/05/2021
300,00 euro

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK GJIMNAZI PARTIZANI

Gjimnazi Partizani | 59 M2 | 58.000 Euro

Shitet apartament 1+1 tek Gjimnazi Partizani ,prane tij. Apartamenti ndodhet ne nje zone te populluar te qytetit te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh, egzistues dhe te mirembajtur. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor., 59 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 6, 1 banjo, 1 dhome gjumi, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 14/05/2021
58.000,00 euro

JEPET GARZONIERE ME QERA, RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT,

prane Pediatrise. | 45 M2 | 23.000 Leke

Me siperfaqe 45m2. Kati i 1 i nje pallati ekzistues.Organizohet: •salloni i ndenjes dhe kuzhina jane te organizuara sebashku•1 dhome •1 tualetOfrohet:• i mobiluar • me pllaka• zone e mire dhe e qeteCmimi : 23.000 Leke/Total ne muaj. + 1 muaj garanciID KT 124, 45 M2, 1 banjo

Botuar më 14/05/2021
23.000 leke
)