Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET, APARTAMENT 1+1, RRUGA E KOSOVARËVE, TIRANË

Rruga e Kosovarëve | 72 M2 | 81.000 Euro

Apartamenti ndodhet në Rrugën e Kosovarëve. Informacion mbi apartamentin: • Ndë...

Botuar më 19/08/2019
81.000,00 euro

BLLOKU VASIL SHANTO

tek shkolla Vasil Shanto | 66 M2 | 70.000 Euro

Shitet 1+1, 66 M2, kati 3, pallat ekzistues, e restauruar, me dokumenta te rregullta

Botuar më 21/08/2019
70.000,00 euro

TEK 9 KATESHET, RRUGA QEMAL STAFA,

pallati Nila, perballe prokurorise se Pergjithshme, prane hotel Livia, | 40 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 40 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 21/08/2019
20.000 leke

PRANE SHKOLLES " KONGRESI I LUSHNJES"

prane tregut , ne kryqezim te unazes me rrugen ''Qemal Stafa" | 68.5 M2 | 70.000 Euro

Shitje 1+1, 68.5 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, disponon dokumentacion të rregullt .

Botuar më 21/08/2019
70.000,00 euro

RRUGA ISLAM ALLA,

prane drejtorise se policise. ne myslym shyr | 66 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 1+1, 66 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Nuk jepet per qera nen 12 muaj.

Botuar më 21/08/2019
400,00 euro/muaj

RRUGA DRITAN HOXHA

500 m nga zogu izi , ngjitur me universitetin zonja e keshillit te mire | 30 M2 | 17.000 Leke

Jepen per dy vajza behet dhe dy muaj parapagim + muajin, 30 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, kopesht, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Uje dhe drita 24 ore

Botuar më 21/08/2019
17.000 leke/muaj

TEK KODRA E DIELLIT

rruga Bill Klinton, tek market Cok | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1, 70 M2, mobilimi i ri dhe me kushte bashkohore, hyrje e pabanuar me pare. Jepet per te huaj ose familjare

Botuar më 21/08/2019
300,00 euro

TEK "ALI DEMI"

afer Shkolles Kushtirimi i Lirise | 30 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati 1, bosh

Botuar më 21/08/2019
14.000 leke/muaj

RRUGA NDRE MJEDA

Mbrapa qendres Globe, ish Parku i Autobusave | 63 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 63 M2, 1 ambjent, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 21/08/2019
28.000 leke/muaj

RRUGA E DIBRES

Prane universitetit ALDENT | 65 M2 | 25.000 Leke

Jepet ap. me qera 1+1, 65 M2, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, i mobiluar

Botuar më 21/08/2019
25.000 leke

SELITE E VOGEL

te ambulanca | 20 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera garsionere, 20 M2, kati 1, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 21/08/2019
12.000 leke