Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ZONA E ALI DEMIT - KOMPLEKSI I RI KONTAKT MANGALEM

OKAZION. Apartament 1+1 ne shitje, pallati I ri - TIRANE | 69 M2 | 56.000 Euro

PRANE RRUGES ALI DEMI, 69 M2, kati 3, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent g...

Botuar më 26/09/2021
56.000,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

Apartament 1+1 me qera - TIRANE | 67 M2 | 350 Euro

PRANE ME 7 XHUXHAT DHE DEGEN E THESARIT, 67 M2, kati 3, totali i kateve 6, 1 banjo, a...

Botuar më 26/09/2021
350,00 euro/muaj

APARTAMENTE NE SHITJE - OKAZION!!! TEK KODRA E DIELLIT 2.

Projekti i ri | 75.8 M2 | 80.048 Euro

Shitet apartament 1+1+ verande. Sip, 75.8 M2, + 15.32 m2 veranda.Pallat ne ndertim. P...

Botuar më 14/09/2021
80.048,00 euro

JEPET ME QERA  APARTAMENT 1+1 . KATI 3. SIPERFAQE 56 M2

Niko Avrami. Tek kafe Flori | 56 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera  Apartament 1+1 . Kati 3. Siperfaqe 56 m2 Rruga:Niko Avrami. Tek kafe Flori Me Siperfaqe 56m2 Organizohet:. Salloni dhe Guzhina te organizuara se bashku•  1 dhome gjumi.  1 banjo.  1Ballkon Ofrohet: . E mobiluar . Gjendje shume e mire . Zone e qete. Lehtesisht e aksesueshme. Me pllake Cmimi : 25000 lek . 1 qera / 1garanciID LM 085, 56 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/09/2021
25.000 leke/muaj

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE ZONEN E ALI DEMIT PRANE ISH-MARKATES NE TIRANE NE TIRANE (ID 4119154)

Ali Demi, prane ish-Markates se Vjeter, | 57 M2 | 53.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, siperfaqe 57.2 m², kati 2, i rikonstruktuar totalisht ne cdo detaj te apartamentit, tualet me 2 dritare, me hipoteke, koridor i bollshem qe shperndan gjithe ambientet, ballkon, orientim lindje – jug.Shitet 53.000 Euro, 57 M2, Property ID : 4119154 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
53.000,00 euro

JEPET ME QERA  APARTAMENT 1+1 . KATI 2 . SIPERFAQE 75 M2 ASTIR

Rruga Loni Ligori | 75 M2 | 32.000 Leke

Me Siperfaqe 75 m2 Organizohet:. Salloni dhe Guzhina te organizuara se bashku•  1 dhome gjumi.  1 banjo.  1Ballkon Ofrohet: . E mobiluar . Gjendje shume e mire . Zone e qete. Lehtesisht e aksesueshme. Me pllake Cmimi : 32000 lek . 1 qera / 2 garanciID LM 084, 75 M2, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/09/2021
32.000 leke/muaj

SHTEPI ME QERA - RRUGA BARRIKADAVE

perballe gjimnazit Sami Frasheri | 60 M2 | 22.000 Leke

Jepet Shtepi Me Qera 1+1 na katin e trete te nje vile, hyrje ne vete, pagesa cdo muaj, 60 M2, i mobiluar

Botuar më 28/09/2021
22.000 leke

APARTAMENTE 1+1 ME QERA NE VASIL SHANTO, PRANE BIG MARKET NE TIRANE (ID 4211575)

Vasil Shanto, prane Big Market | 68 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 68 m², kati 6, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell., 68 M2, Property ID : 4211575 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
350,00 euro

PERBALLE ME ASTIRIN

Kompleksi Oasis | 76 M2 | 64.600 Euro

Shitet apartament 1+1. Sip, 76 M2, Kati 2. Pallat i ri ne ndertim. Punime shume cilesore. Sistem Kapote

Botuar më 28/09/2021
64.600,00 euro

APARTAMENT 1+1 ME QERA NE ZONEN BLLOKUT PRANE SHKOLLES “EDITH DURHAM” NE TIRANE (ID 4211544)

Bllok , afer Shkolles “Edith Durham” | 75 M2 | 430 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 75 m², kati 4 me ashensor, kondicioner ne cdo dhome , tualet, ballkon, orientim me diell.(preferohet 6 muaj parapagim)Jepet me qera 430 Euro, 75 M2, Property ID : 4211544 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
430,00 euro

OKAZION! KODRA E DIELLIT

tek Supermarket Xhangolli | 71 M2 | 73.000 Euro

Shitet apartament 1+1. Sip, 71 M2, Kati 3. Pallat i ri me hipoteke. Bosh.

Botuar më 28/09/2021
73.000,00 euro

RR. ARBEN BROCI

mbrapa Godines 15 | 30 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati 3, i mobiluar, vetem per vajza(cmimi per secilen)

Botuar më 28/09/2021
15.000 leke/person

PRANE BRRYLIT

tek Materniteti i Ri | 56 M2 | 52.000 Euro

Shitet apartament 1+1. Sip, 56 M2, Kati 2. Pallat ekzistues me hipoteke. Apartament i restauruar.

Botuar më 28/09/2021
52.000,00 euro
)