Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZE E RE,

pallati Unik, | 80 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 80 M2, kati 5, hyrje e mobiluar. Lirohet shtepia ne dt.1 Tetor

Botuar me 15/09/2018
25.000 leke

GREEN CITY

Tek Karburant Kastrati | 73.8 M2 | 48.000 Euro

Shitet 1+1, 73.8 M2, kati 4, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, faze suvaje,me sistem kapot,me tualet me dritare.Garazh detyrim - Future Home

Botuar me 21/09/2018
48.000,00 euro

RR. “DURRESIT”,

kerkohet nje vajze per ndarje qeraje, nje dhome. | 20 M2 | 4.500 Leke

20 M2

Botuar me 21/09/2018
4.500 leke

KOMBINAT

RRUGA LLAMBI BONATA | 50 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 5, gjendja: e rikonstruktuar, pallat ekzistues, e mobiluar, preferohen cifte

Botuar me 21/09/2018
18.000 leke

RR. “FRAN BARDHI”, TEK KODRA E DIELIT,

prane Big Market, brezi pare, | 65 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 6, i mobiluar, me 2 konicioner inverter, pamje nga dielli, orientim V-P. Preferohen çifte, familjare ose vajza ne marredhenie pune.

Botuar me 21/09/2018
25.000 leke

LAPRAKE

Afer Pro Credit Bank | 73 M2 | 57.000 Euro

Pallati eshte ne ndertim e siper dhe shitet me cmim okazion, 73 M2, kati 8, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar me 21/09/2018
57.000,00 euro

RR. "5 MAJI",

prane Tregut te Medresese | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1+aneks, 60 M2, kati 2, 1 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, me vend parkimi per makine. Lirohet me dt.2 Tetor

Botuar me 21/09/2018
20.000 leke

TEK KODRA E DIELLIT

Pa shkuar tek Rezidenca | 75 M2 | 400 Euro

Jepet me qira 1 dhome + soxhorno .Kati 2. Pallat i ri me punime shume cilesore. Apartament i ri i kompletuar me cdo gje te re, 75 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri”e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar me 21/09/2018
400,00 euro/muaj

NE RRUGEN MYSLYM SHYRI

Prane Bar Sanremo | 62 M2 | 320 Euro

Jepet me qera apartament 1 dhoma+ guzhine+ ambjent gatimi. Kati 3. Pallat ekzistues. Hyrje e restauruar totalisht dhe e mobiluar me cdo gje, 62 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri”e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar me 21/09/2018
320,00 euro/muaj

PRANE LICEUT ARTISTIK

Tek Insituti Higjenes | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qira apartament 1 dhome + guzhine + ambjent gatimi + dhome ndenje. Kati 2. Pallat ekzistues I restauruar totalisht. Apartament I mobiluar me cdo gje, 70 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri”e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar me 21/09/2018
300,00 euro/muaj

MBRAPA INXHINIERISE SE NDERTIMIT

Ne Unaze | 71 M2 | 57.000 Euro

Shitet apartament 1 dhome+ soxhorno. Kati 6. Pallat i ri i sapo perfunduar me punime shume cilesore, 71 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri” e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar me 21/09/2018
57.000,00 euro