Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET APARTAMENT 1+1 ISH PARKU ME HIPOTEKË

Rruga Kongresi Lushnjes, | 63 M2 | 55.000 Euro

Kati 1 pallat parafabrikat me siperfaqe:63m2Cmimi: 55.000€, 63 M2, 1 banjo

Botuar më 20/06/2021
55.000,00 euro

21 DHJETORI

Kompleksi Kontakt | 60 M2 | 320 Euro

Jepet me Qera apartament 1+1, siperfaqe 60 m2, kati 7, apartamenti eshte i organizuar...

Botuar më 19/06/2021
320,00 euro/muaj

BLLOK

Prane Piceri Era | 80 M2 | 300 Euro

Jepet apartament 1+1 ,sallon dhe guzhine gatimi me vete,buze rruge hapesira te bollsh...

Botuar më 14/06/2021
300,00 euro/muaj

RRUGA E QELQIT

Kombinat | 65 M2 | 45.000 Euro

Shitet apartament 1+1 , Rruga "E Qelqit ", Tirane .Apartamenti eshte i pozi...

Botuar më 14/06/2021
45.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

MYSLYM SHYRI | 65 M2 | 94.500 Euro

SUPER OKAZION!!!Shitet super apartament 1+1me sip 65 m2.me vendodhje te Myslym Shyri.Apartamenti eshte i arreduar me arkitekt me mobilje te Prestige Home dhe shitet totalisht i mobiluar., 65 M2, 3 ambjente, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor.Disponon certifikate pronesie.

Botuar më 20/06/2021
94.500,00 euro

KODRA E DIELLIT

KOMPLEKSI ELEONORA | 552 M2 | 1.800 Euro

Jepet ambjent komercial me qera te Kompleksi Eleonora me siperfaqe, 552 M2, bosh, gjendja: e re, E pershtatshme per cdo lloj biznesi.

Botuar më 20/06/2021
1.800,00 euro

KTHESA E KAMZES

PALLLATET E VERDHA | 82 M2 | 43.000 Euro

Shitet apartament 1+1+2 ballkone me siperfaqe, 82 M2, 3 ambjente, kati 7, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 20/06/2021
43.000,00 euro

RRUGA : ILIA DILO SHEPERI

prane xhamise selite | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, i mobiluar

Botuar më 20/06/2021
20.000 leke/muaj

RR."ALI VISHA"

Mbrapa Ambasades Amerikane | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, i mobiluar

Botuar më 20/06/2021
25.000 leke

ASTIR

ASTIR | 78 M2 | 63.500 Euro

Ne Astir shitet apartament 1+1 me sip. totale 78m2,me vendodhje perfekte.Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla,kopshte,linje urbani,etj.Per nje jete sa me komode.Ndodhet ne katin e 5 banimi te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar.Organizohet ne sallon ndenje dhe gatimi,1 dhome gjumi,1 tualet,1 ballkon Me sip, 78 M2, i mobiluar, gjendja: e re, Disponon certifikate pronesie.Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Botuar më 20/06/2021
63.500,00 euro

ASTIR

ASTIR | 63 M2 | 53.500 Euro

SUPER OKAZION!!! Shitet apartament 1+1 me sip.63 m2.Organizohet ne dhome ndenje dhe gatimi,1 dhome gjumi,1tualet me dritare,1 ballkon,korridor.Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe shitet i mobiluar.Me sip, 63 M2, 3 ambjente, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, DISPONON CERTIFIKATE PRONESIE.

Botuar më 20/06/2021
53.500,00 euro

KOMUNA E PARISIT

KOMUNA E PARISIT | 39 M2 | 48.800 Euro

Garsoniere ne shitje me vendodhje te Komuna e Parisit me siperfaqe, 39 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, bosh, gjendja: e re, Punimet jane ne fazen perfundimtare.

Botuar më 20/06/2021
48.800,00 euro

LIQENI ARTIFICIAL

LAKE VIEW | 70.35 M2 | 119.600 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne nje nga komplekset multifunksionale dhe me fantastike ne ndertim ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7. Apartamenti ka siperfaqe totale 70.35m2. Organizohet ne : dhome ndenje dhe gatimi ,1 dhoma gjumi,1 tualet,1 ballkon.Sip, 70.35 M2, gjendja: e re

Botuar më 20/06/2021
119.600,00 euro

RR.E DIBRES

VILA GOLD | 82 M2 | 82.000 Euro

Te Rr.e Dibres ne nje nga komplekset me te mira ne kete zone,ndertim i vitit 2020-2021. Shitet apartament 1+1 me sip 82m2. Kompleksi dhe apartamenti kane punime shume cilesore qe nga fasada e ventiluar, termoizolim, vetrata me dopio xham termik, sisteme hidraulike instalime per sisteme qendrore kondicionimi etj.Organizohet:sallon ndenje dhe gatimi,1 dhome gjumi,1 tualet,1 ballkon.Sip, 82 M2, 2 ambjente, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 20/06/2021
82.000,00 euro
)