Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR."DON BOSKO"

(ESHEREF FRASHRI), | 55 M2 | 45.000 Euro

Shitet 1+1 me sip, 55 M2, kati 1, dokumenta te rregullta. Punime teper cilesore.

Botuar më 24/01/2019
45.000,00 euro

RR. “MIHAL GRAMENO”, SIPER TREGUT ELEKTRIK,

ne nje pozicion shume te mire, | 72 M2 | 55.000 Euro

Ne pallat te ri 3-katesh, shitet 1+1, 72 M2, 1 ballkon, totalisht e mobiluar, kati III banim,

Botuar më 18/02/2019
55.000,00 euro

OKAZION!!! TEK BRRYLI

perbri Maternitetit te ri | 62 M2 | 72.000 Euro

Shitet apartamenti 1+1+aneks, 62 M2, kati 1, i pershtatshem edhe per biznes

Botuar më 18/02/2019
72.000,00 euro

PORCELAN,

ne pallat te ri, | 73.7 M2 | 64.856 Euro

Shitet 1+1, 73.7 M2, kati 3, me hipoteke, me ashensor, njera nga dhomat e shtruar me parket, me termoizolim. Ap. me punime teper cilesore.

Botuar më 18/02/2019
64.856,00 euro

RR. “ALEKSANDER MOISIU”,

shitet dyqan+garsoniere | 44.5 M2 | 33.000 Euro

Me hipoteke, 44.5 M2, e kompletuar si dyqan ushqimor, mund te kthehet edhe ne 1+1, me hipoteke

Botuar më 18/02/2019
33.000,00 euro

LAGJJA 3

RRUGA 5 MAJI | 62.2 M2 | 52.000 Euro

Shitet 1+1 me dokumenta, 62.2 M2, kati 1, 1 ballkon

Botuar më 18/02/2019
52.000,00 euro

DON BOSKO

perballe Kishes | 56 M2 | 55.000 Euro

Shitet 1+1, 56 M2, kati 7, e kompletuar, punime ekstra, me hipoteke.

Botuar më 18/02/2019
55.000,00 euro

NE RRUGEN DON BOSKO

Kompleksit Vizion Plus, me pamje nga Vizion Plus | 77 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 1 + 1, katin e 4-te ne nje pallat te ri te ndertuar kohet e fundit, me ashensor, te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi matrimoniale, koridor, ballkon dhe tualet, e mobiluar me te gjitha pajisjet e reja sipas nje stili shume bashkohor., 77 M2, Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila dhe te dyja dhomat kane drite natyrale gjate gjithe dites, te orientuar nga jugu, lindja dhe perendimi.

Botuar më 18/02/2019
35.000 leke

TEK RESTORANT FRESKU,

prane Bar Xhulianos, | 85 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 85 M2, kati 5, ashensor, i mobiluar, Jepet per afat te gjate kohor.

Botuar më 18/02/2019
22.000 leke

TEK VARRI BAMIT,

prane tregut Fruta perime | 65 M2 | 55.000 Euro

Me tulla silicate, shitet 1+1 e pershtatur ne 2+1, 65 M2, kati III. Shitet e kompletuar 57.000 Euro ose bosh

Botuar më 18/02/2019
55.000,00 euro

RRUGA KOMUNA E PARISIT

te KIKA 2 | 60 M2 | 320 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, 60 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 17/02/2019
320,00 euro/muaj