Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

YZBERISHT

Yzberisht | 73 M2 | 46.000 Euro

Shitet 1+1, 73 M2, kati 4, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sall...

Botuar më 20/06/2019
46.000,00 euro

RRUGA HOXHA TAHSIM

Prane Bar "Oslo" | 67 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ap. 1+1, 67 M2, kati 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Uji dhe drita 24 ore.

Botuar më 26/06/2019
25.000 leke/muaj

LAPRAKE, PRANE KMY,

Rr. "Lord Bajron" | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 4, i mobiluar

Botuar më 26/06/2019
20.000 leke

BLLOKU "VASIL SHANTO"

Mbrapa Drejtorise se KESH-it | 60 M2 | 33.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 4, i mobiluar, gjendja: shume e mire, pallat i sapo perfunduar, jepet per here te pare, preferohen cifte, (nese deshirohet ka post parkim me ekstra pagese)

Botuar më 26/06/2019
33.000 leke/muaj

BLLOKU "VASIL SHANTO"

Mbrapa Dretorise se KESH-it | 60 M2 | 33.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 4, i mobiluar, gjendja: shume e mire, pallat i sapo perfunduar, me 2 ashensor, me termo-izolim, jepet per here te pare, preferohen cifte

Botuar më 26/06/2019
33.000 leke/muaj

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

midis OSSHE dhe Univeritetit Europian i Tiranes | 52 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 52 M2, 5 ambjente, kati 4, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Apartamenti eshte i lire

Botuar më 26/06/2019
25.000 leke/muaj

TEK 21 DHJETORI

pas shkolles Sabahudin Gabrani | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, jepet per djem te punesuar

Botuar më 26/06/2019
20.000 leke

RR. SAMI FRASHERI

Blloku | 50 M2 | 380 Euro

Jepet me qera 1+1, 50 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 26/06/2019
380,00 euro/muaj

RRUGA: KOMUNA E PARISIT

Tek rrethrrotullimi ose lulishtja | 62 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qera ap. 1+1, 62 M2, 2 ambjente, kati 8, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire, Jo Agjensi

Botuar më 26/06/2019
32.000 leke/muaj

RR. "JORDAN MISJA",

afer rruges kryesore | 45 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 45 M2, kati 1, i mobiluar, shtepi private

Botuar më 26/06/2019
18.000 leke

RRUGA ELBASANIT

Rr. Jan Kukuzeli, mbrapa ambasades amerikane | 75 M2 | 260 Euro

Jepet me qera 1+1, 75 M2, 2 ambjente, kati 6, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e mire, tualeti me dritare

Botuar më 26/06/2019
260,00 euro/muaj