Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA HOXHA TAHSIM

prane Pazarit te Ri | 40 M2 | 25.000 Leke
Përshkrim

Jepet me qera Garsionere, kati i 2, pallat i ri me ashensor, I mobiluar me te gjitha, krevat dopio dhe 1 krevat tek, tualet, 40 M2, Dream Albania Real Estate

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Rruga Hoxha Tahsim, prane Pazarit te Ri, 40 M2, 25.000 leke
25.000 leke

Botuar më 15/05/2018

Telefon
Email