Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK ASTIRI

Rr. "Faik Konica", ne zone te mire, mbi Bar Univers, | 64.5 M2 | 52.000 Euro

Shitet ap. 1+1, 64.5 M2, mobiluar me kushte bashkohore te kohes, kati 7, me ashensor,...

Botuar më 13/01/2019
52.000,00 euro

UNAZA E RE

Siper bar Terminal | 72 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 72 M2, kati 3, totali i kateve 9, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire, jepet vetem per familjare

Botuar më 21/01/2019
27.000 leke/muaj

RRUGA ALI PASHE GUCIA,

GJIMNAZI PARTIZANI, NGJITUR ME KISHEN | 55 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 1+1, 55 M2, kati 5, ashensor, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 21/01/2019
350,00 euro

RR. KOMUNA E PARISIT

prane Lokal Flutures | 40 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi private, 40 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 21/01/2019
20.000 leke

PALLATI I DULAKEVE

pallati ngjitur me Ambasaden Amerikane | 65 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/01/2019
30.000 leke/muaj

KTHESA E KAMZES

tek pallatet e verdha | 60 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 5, i mobiluar

Botuar më 21/01/2019
18.000 leke/muaj

MISTO MAME

ne Yzberisht | 65 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, 4 ambjente, kati 1, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 21/01/2019
20.000 leke/muaj

TEK DY ROTONDOT TE ASTIRI

Prane karburant Kastratit | 68 M2 | 250 Euro

Jepet me qera 1+1, 68 M2, kati 6, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 21/01/2019
250,00 euro

ASTIR

tek pallatet Molla | 70 M2 | 25.000 Leke

Jeet me qera 1+1, 70 M2, kati 6

Botuar më 21/01/2019
25.000 leke/muaj

RRUGA NEKI LIBOHOVA

Pallati ku ndodhet qendra shendetesore Nr. 3, ngjitur me ish UEM | 53 M2 | 26.500 Euro

Shitet 1+ 1, 53 m2, 53 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, me hipoteke te rivleresuar. Sipërfaqja neto 53 m2, bashke me siperfaqet e përbashkëta 62 m2.

Botuar më 21/01/2019
26.500,00 euro

BESIM ALLA

Misto Mame | 65 M2 | 40.300 Euro

Shitet apartament 1+1, ne nje pallat te ri me hipoteke dhe punime cilesorene Misto Mame. Ne ndertese ofrohen dhe struktura 3+1, sip 117.3 m dhe 2+1 sip. 99.5 m, po me dokumenta te rregullta dhe tualet me dritare. Per te prenotuar nje vizite ne prone telefononi ne 0672070014., 65 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, oborr, bosh, gjendja: e re, Prona nuk eshte banuar me pare

Botuar më 21/01/2019
40.300,00 euro