Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JEPEN ME QERA APARTAMENTE PER VAJZA! BULEVARDI BLU

perballe Universitetit Bujqesor | 110 M2 | 7.000 Leke

Ju ofron dhoma per studente te kompletuara me Kuzhine dhe banjo per secilen nga dy dhomat (Ensuite). Numri i Studenteve per dhome eshte 2 dhe per apartament 4. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha mjetet e nevojshme per nje student qe te kete nje vazhdueshmeri te shkelqyer ne universitet (Kuzhine e perbashket + Dhome Ndenje, Frigorifer, Lavatrice, Banka Studimi ne dhomat e tyre etj.), 110 M2, gjithashtu eshte shume prane linjes se autobuzave qe ka lidhje direkte me qendren e Tirane qe ndodhet vetem 20 minuta larg. Student's Centre vjen me dhoma me pamje fantastike.

Botuar me 24/10/2018
7.000 leke/person

RADHIME

Vlore | 60 M2 | 30.000 Euro

Shitet ap 1+1, 60 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar me 23/10/2018
30.000,00 euro

MISTO MAME

buze rruges kryesore | 80 M2 | 50.000 Euro

Shitet 1+1, 80 M2, kati 3, i mobiluar, me pamje nga lindjapunime cilesore, me hipoteke

Botuar me 23/10/2018
50.000,00 euro

RRUGA KAVAJES

tek Bogdanet | 65 M2 | 65.000 Euro

Shitet 1+1, 65 M2, kati 4, i mobiluar, punime cilesore, me hipoteke

Botuar me 23/10/2018
65.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

pallati me tunel | 72 M2 | 67.000 Euro

Shitet 1+1, 72 M2, kati 5, ashensor, 1 ballkon, bosh, Me hipoteke

Botuar me 23/10/2018
67.000,00 euro

TEK 21-DHJETORI

Perball Mondialit | 75 M2 | 320 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 75 m2, i mobiluar ne menyre bashkohore, kondicioner, tualet, ballkon., 75 M2, 1 banjo, EVEREST Real Estate

Botuar me 23/10/2018
320,00 euro

OKAZION! KODRA E DIELLIT

rruga Bill Klinton | 70 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 70 m2, i mobiluar ne menyre bashkohore, kondicioner, tualet me dritare, ballkon., 70 M2, 1 banjo, EVEREST Real Estate

Botuar me 23/10/2018
30.000 leke

KOPSHTI BOTANIK

afer nenkalimit | 72 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te Ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, ne pallat te ri shume cilesor, kati 3 me ashensor, kondicioner, tualet, ballkon, pamje e mrekullueshme nga kopshti botanik, 72 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar me 23/10/2018
300,00 euro

DON BOSKO

Prane pallateve te Arabit | 62 M2 | 49.000 Euro

Ne zonen e Don Boskos, shitet apartament 1+1. Apartamenti organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, nje dhome gjumi me ballkon dhe nje tualet ( me ajrim natyral ). Ndodhet ne katin e 5 banim, pallat i ri dhe shitet i mobiluar ne menyre shume bashkohore. Aktualisht eshte i dhene me qera 250€/muaj. Cmimi: 49.000 euro Per me shume informacion kontaktoni Enin ne numrin 0676088300, 62 M2, 3 ambjente, kati 5, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar me 23/10/2018
49.000,00 euro

ZOGU ZI

perball Hotel Doro | 50 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 50 m2, i mobiluar totalisht, tualet me dritare, ballkon. e pershtateshme per 2-3 studente., 50 M2, 1 banjo, EVEREST Real Estate

Botuar me 23/10/2018
30.000 leke