Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

STACIONI TRENI

Hipoteka Tiranës | 69 M2 | 74.000 Euro

Tiranë, pranë Stacioni Treni shitet Apartament 1+1 Kati2 sipërfaqe 69m2, Ndërtim...

Botuar më 21/11/2019
74,00 euro

PRANE SHKOLLES SE BALETIT

Perballe me Minibashkine 1-2 | 76 M2 | 85.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, 76 M2, kati 7, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent ...

Botuar më 15/11/2019
85.000,00 euro

GOLDEN PARK

Perballe Spitalit Amerikan 3 | 70 M2 | 51.000 Euro

Shitet Super Apartament 1+1,te Golden Park., 70 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjen...

Botuar më 15/11/2019
51.000,00 euro

STACIONI TRENI

Hipoteka Tiranës | 69 M2 | 74.000 Euro

Tiranë, pranë Stacioni Treni shitet Apartament 1+1 Kati2 sipërfaqe 69m2, Ndërtim viti 2018, kompleks pallatesh tepër cilësor, Cmimi 74.000€. Kontakt Agjensi Origjinal Real Estate, Tiranë Albania, 69 M2

Botuar më 21/11/2019
74,00 euro

RRUGA ALEKSANDER MOISIU

PRANE KOMISARIATIT NR.4 | 55 M2 | 38.000 Euro

Shitet 1+1 i adoptuar ne 2+1, 55 M2, kati 1, gjendja: shume e mire, me certifikate pronesie

Botuar më 21/11/2019
38.000,00 euro

RR. “BAJRAM CURRI”,

tek oxhaku i shkolles se Bashkuar, | 60 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 3, e kompletuar totalisht.Preferohen persona Afatgjate dhe nje muaj paradhenie

Botuar më 21/11/2019
23.000 leke

RR. FADIL BODINAKU

Perballe pallateve Insig | 40 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 40 M2, kati 1, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 20/11/2019
20.000 leke/muaj

FRESKU

Rruga Dajtit, tek restorant Qesarak | 58 M2 | 40.000 Euro

Shitet 1+1, 58 M2, 5 ambjente, kati 1, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, Orientimi lindje

Botuar më 20/11/2019
40.000,00 euro

SHKOLLA E BALETIT

Minibashkia 1-2 | 80 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 80 M2, 5 ambjente, kati 4, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 2 ballkone, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 20/11/2019
35.000 leke/muaj

ZONA MAJESTIKUT

Durres | 56 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 56 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/11/2019
15.000 leke/muaj

PAS UNIVERSITET EUROPIAN

Bulevardi Gjergj Fishta | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet cilesore ne nje zone shume te mire, ne pallat te ri, 70 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/11/2019
300,00 euro

PLAZHI "ILIRIA"-DURRES

Prane Bllokut , nje stacion para "Plepave", ne krahun e detit dhe buze rruges kryesore | 68 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 68 M2, vendparkim

Botuar më 20/11/2019
15.000 leke/muaj

FRESKU

ne Linze | 75 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 75 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 20/11/2019
22.000 leke/muaj
)