Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PRANE SHKOLLES SE BALETIT

Perballe me Minibashkine 1-2 | 76 M2 | 85.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, 76 M2, kati 7, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent ...

Botuar më 15/11/2019
85.000,00 euro

GOLDEN PARK

Perballe Spitalit Amerikan 3 | 70 M2 | 51.000 Euro

Shitet Super Apartament 1+1,te Golden Park., 70 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjen...

Botuar më 15/11/2019
51.000,00 euro

FRESKU

Fresku | 70 M2 | 44.000 Euro

Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën Muhamet Deliu. Informacion mbi apa...

Botuar më 11/11/2019
44.000,00 euro

21 DHJETORI,RRUGA FROSINA PLAKU

Hotel Mondial | 60 M2 | 300 Euro

Apartament i ri,i pabanuar me pare,pallat i sapoperfunduar, 60 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Parket

Botuar më 18/11/2019
300,00 euro/muaj

RR. ALI DEMI

Shkolla Kushtrimi I Lirise | 44 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qira 1+1, 44 M2, kati 1, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/11/2019
17.000 leke/muaj

TEK FRESKU

prane stacionit te fundit te porcelanit | 96 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 96 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, Totalisht I mobiluar modern, uji dhe drita 24 ore mundesi parkimi falas para pallatit

Botuar më 18/11/2019
20.000 leke/muaj

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 114 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 114 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht I mobiluar modern Uji dhe drita 24 ore mundesi parkimi falas para pallatit

Botuar më 18/11/2019
20.000 leke/muaj

RR. “KOMUNA PARISIT”,

(rr. "Medar Shtylla"), nr. 3, tek Lulishtja, ne godine 6-kateshe | 35 M2 | 12.000 Leke

Jepen me qera dhoma vetem per vajza, sip. e seciles dhome, 35 M2, te kompletuara dhe te pershtatshme per 2 deri ne 3 persona. Arrredim teper komod, kuzhine me vehte, paisje elektroshtepiake, tualet secila dhome. Çmimi per secilen vajze

Botuar më 18/11/2019
12.000 leke/person

SPILLE- KAVAJE

ne bregdet | 3.000 M2 | 20 Euro

Shes truall ndertimi, 3.000 M2, me pamje fantastike nga deti , ka uje , drita dhe pozicjonim shume te mire. Eshte e pershtatshme per ndertim, disponoj dekumetacjon te rregullt pronesie

Botuar më 18/11/2019
20,00 euro/m²

RRUGA URA

prane Rajonit Policise, pallati Orion | 65 M2 | 50.000 Euro

Shitet 1+1, 65 M2, kati 1, bosh, me hipoteke

Botuar më 18/11/2019
50.000,00 euro

RRUGA KAJO KARAFILI. MBRAPA ISH MINISTRISE TE KULTURES .

Ne fillim te rruges te kavajes pallat i ri mbrapa IP oil | 60 M2 | 500 Euro

Jepet apartament 1+1 me qera, 60 M2, 1 ambjent, kati 3, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, tarrace, i mobiluar, gjendja: e re, interneti dhe pagesa e shkalles e perfshire ne cmim.per takime nga ora 10-00 deri ne 12-00 paradite

Botuar më 18/11/2019
500,00 euro/muaj

DON BOSKO

prane Gjykates Administrative, kompleksi Besar shpk, | 72 M2 | 75.000 Euro

Shitet 1+1, 72 M2, kati II siper dyqaneve, dokumentacion i rregullt, bosh, ka dhe nje garazh personal. Cmimi apartament+garazhd

Botuar më 18/11/2019
75.000,00 euro

LAPRAKE TEK SHKOLLA ALEKS BUDA

Laprake tek shkolla Aleks Buda | 77 M2 | 49.000 Euro

Ne Tirane ne Laprake prane shkolles Aleks Buda SHITET apartament 1+1 me siperfaqe totale 77,6 m2. Apartamenti ndodhet ne pallat me ashensor dhe perbehet nga korridori, ambient gatim ngrenie ndenie, 1 tualet dhe 1 ballkon. Me Certifikate Pronesie.Cmimi 49.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 77 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 17/11/2019
49.000,00 euro
)