Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!!! RR. SHYQYRI ISHMI

Prane Shkolles se Baletit | 85 M2 | 79.000 Euro

Shitet 3+1, ekzistues me tulla te bardha, 85 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ...

Botuar më 20/11/2019
79.000,00 euro

TEK KLINIKA EUROPIANE E SYRIT

100 m ne hyrje te rruges Komuna e Parisit | 144 M2 | 450 Euro

Jepet me qera 2+1, 144 M2, kati 7, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e mire, jo me pak se 2 vjet

Botuar më 21/11/2019
450,00 euro

RR. "5 MAJI"

perballe shkolles Tirana Jone | 120 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 120 M2, kati 2, 2 banjo, 2 ballkone, e kompletuar pjeserisht. 120m².

Botuar më 21/11/2019
28.000 leke

RR. HAMDI SINA

Liqeni Thate | 132 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 3+1, 132 M2, i mobiluar, kati 2 banim

Botuar më 21/11/2019
350,00 euro

MBRAPA TEG

tek rezidenca Sun Rize, ne nje vend me privatesi maksimale, qetesi, gjelberim dhe me pamje nga pikat kyce te Tiranes | 300 M2 | 2.500 Euro

Jepet me qera pent house (Komplet kati 4 ), 300 M2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 5 ballkone, 2 veranda ( tek njera e perfshire edhe dopo/studio), lavanderi, vend parkimi 18m². Me punime moderne teper cilesore, ngrohje qendrore Chiller +oxhak Funksional dhe modern. Bosh

Botuar më 21/11/2019
2.500,00 euro

NE AFERSI TE PROKURORISE SE PERGJITHSHME,

mbrapa 9-katesheve, rr. "Kristoforidhi" | 152 M2 | 182.400 Euro

Shitet 3+1 me hipoteke te rregullt, 152 M2, kati 1, i pershtatshem edhe per ambjente zyrash, klinika, biznese etj

Botuar më 21/11/2019
182.400,00 euro

RR. QEMAL STAFA

50m lart OSSHE | 90 M2 | 76.500 Euro

Shitet 3+1, 90 M2, kati 5, pallat ekzistues. Me dokumenta te rregullta

Botuar më 21/11/2019
76.500,00 euro

PRANE REZIDENCES KODRA E DIELLIT

250m nga nen kalimi. Pallat buze rruges 8m perballe me kangjellat e kopshtit botanik. | 141 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera 3+1 me 4 dhoma qe shikojne kopshtin botanik. 1 Soxhorno+ 2 dhoma gjumi + gatim-ngrenie,+2 banjo ( me para banjo), 2 garazhde, orientim Jug-Lindje,, 141 M2, kati 3, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire, dy kondicionere. Jepet me kontrate afat gjate.

Botuar më 20/11/2019
50.000 leke/muaj

DON BOSKO

prane klinikes Dental Turk. | 100 M2 | 90.000 Euro

Shitet 3+1+verande+garazhd individual, organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe gatimi, 1 dhome e cila mund te sherbeje si studio ose dhome gjumi, 1 tualet, 2 ballkone dhe verande. Orientimi jug. Certifikate pronesie.Apartamenti ka nje siperfaqe, 100 M2, kati 4, veranda 24 m dhe garazhdi 22 m, pa ashensor.punime cilesore dhe punime dekorative, dritare dopio xham dhe me grila, istalime te sistemit te ngrohjes individuale, panel diellor

Botuar më 20/11/2019
90.000,00 euro

BERAT

prane Drejtorise se Policise | 154 M2 | 60.000 Euro

Shitet ap, 154 M2

Botuar më 20/11/2019
60.000,00 euro

SARANDE

METOQ, NE HYRJE TE SARANDES | 104 M2 | 5.700.000 Euro

Shitet shtepi private 1 kateshe, me certifikate pronesie, 104 M2, +300 m trual dhe toke, oborr, parking, kopesht,

Botuar më 20/11/2019
5.700.000,00 euro
)