Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ASTIR

mbrapa viles L | 50 M2 | 33.900 Euro

Hitet apartament 1+1 me Hipotekë ne Unazen e Re!Apartamenti eshte i pabanuar me pare...

Botuar më 19/05/2020
33.900,00 euro

RRUGA BAJRAM ALLARAJ

SIPER ish TREGUT ELEKTRIK, PRANE PALLATIT GRAND | 65 M2 | 22.000 Leke

SHTEPIA NDODHET SHUME PRANE ZONAVE ME KRYESORE TE TIRANES., 65 M2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 27/05/2020
22.000 leke

RRUGA BAJRAM ALLARAJ

SIPER ish TREGUT ELEKTRIK, PRANE PALLATIT GRAND | 65 M2 | 22.000 Leke

SHTEPIA NDODHET SHUME PRANE ZONAVE ME KRYESORE TE TIRANES, 65 M2, 2 ambjente, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 27/05/2020
22.000 leke

TEK MEDRESEJA,

perballe funeral Alba, | 65 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 4, i mobiluar, jepet per student/e. Jo Agjensi

Botuar më 27/05/2020
30.000 leke

ISH STACIONI I PARAFUNDIT I TIRANES SE RE,

100m nga jugu, ne Selite | 60 M2 | 42.000 Euro

Shitet ap. 1+1, 60 M2, kati 5, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, Me hipoteke dhe e rivleresuar

Botuar më 27/05/2020
42.000,00 euro

RR. SULEJMAN DELVINA VASIL SHANTO

mbrapa Classic Hotel | 72 M2 | 280 Euro

72 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 27/05/2020
280,00 euro/muaj

NE HYRJE TE LAPRAKES

Prane Karburantit | 70 M2 | 44.000 Euro

Shitet 1+1 ne hyrje te Laprakes nje ap me sip 70m2 me hipoteke,ne nje pallat te ri,kat 2,Bosh,orientim juglindje.Apartamenti zoteron nje sozhorno 30 m2,nje tualet,nje ballkon te madh.Cmimi okazion 44000euro., 70 M2, kati 2, totali i kateve 7, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire - KLIK HOME

Botuar më 27/05/2020
44.000,00 euro

21 DHJETORI

21 Dhjetori | 69 M2 | 77.000 Euro

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre moderne dhe gjithcka e re, siperfaqe 69.5 m², me Hipoteke, kati i 4 me ashensore, i gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket, tualet, ballkon, orientim me diell., 69 M2, www.dreamalbania.al Property ID :4111156

Botuar më 26/05/2020
77.000,00 euro

RRUGA IRFAN TONINI

Rruga Irfan Tonini | 59 M2 | 45.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, siperfaqe 59 m², me Hipotek, kati i 5 i fundit, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon i mbyllur, orientim lindje – jug,, 59 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4119061

Botuar më 26/05/2020
45.000,00 euro

RRUGA BARIKATAVE

Perballe Galerise | 70 M2 | 70.000 Euro

Jepet me qera ap 1+1 mbrapa Mon Amour.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor ne kat e 7,pjeserisht I mobiluar,ka Cmiminje sip 70m2,hipoteka 62m2 ,orientimi lindje., 70 M2, kati 7, totali i kateve 9, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire - KLIK HOME

Botuar më 26/05/2020
70.000,00 euro

RRUGA KAVAJES

Rruga Kavajes | 65 M2 | 47.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, bosh, siperfaqe 65 m², me dokumenta te rregullta nga firma , kati 2 me ashensor, kondicioner, tualete, ballkon, orientimi Lindje – Veri, Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri pallatesh., 65 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4111165

Botuar më 26/05/2020
47.000,00 euro
)