Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. "BARDHYL"

buze rruges kryesore | 40 M2 | 168.000 Euro

Shiten dy dyqane, 43m dhe, 40 M2, secili dyqan me hipoteke te rregullt, aktualisht me...

Botuar më 18/11/2019
168.000,00 euro

AUTOSTRADA TIRANE DURRES

Km 2, prane BMW-se | 1.600 M2 | 7.000 Euro

Jepet me qera ndertese 4 kateshe, e pershtatshme per biznese te ndryshme, 1.600 M2, n...

Botuar më 14/11/2019
7.000,00 euro

RR. "GJERGJ LEGISI"

LAPRAKE, BLLOKU "GINTASH", PERBALLE FUSHES SE SPORTIT | 35 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan mishi, 35 M2, kati I, i pershtatshem edhe per aktivitete te tjera tregtare, jepet me afat te gjate

Botuar më 19/11/2019
25.000 leke

PRANE SHKOLLE HARY FULTZ

Buze Unaze | 25 M2 | 250 Euro

Jepet me qira dyqan, 25 M2, Buze rruge

Botuar më 19/11/2019
250,00 euro/muaj

KOMBINAT

tek gjimnazi Myslym Keta, buze rruge dhe trotuari | 72 M2 | 45.000 Euro

Shitet dyqan ( 60 me Hipoteke ), me punime gipsi, system aspirimi, nje salle e madhe, salle tjeter me e vogel, 2 tualete me dy hyrje, verand perpara, 72 M2, Shitet per arsye emigrimi ( 625 Euro/m2 ). Real Estate EUROPA

Botuar më 19/11/2019
45.000,00 euro

NE FILLIM TE RRUGES SE DURRESIT

buze rruge | 21 M2 | 160.000 Euro

Shitet Dyqan me Hipoteke, Njesi, me tualet, e rregulluar shume mire, me fasade xhami, cepen, 21 M2, Real Estate EUROPA

Botuar më 19/11/2019
160.000,00 euro

FIER, PAS GJIMNAZIT TE RI

Unaza Skenderbeu | 50 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera market, 50 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 6, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re, me artikuj te perzier i kompletuar me frigorifera e vitrina aktualisht ne pune

Botuar më 19/11/2019
10.000 leke/muaj

RR. GRIGOR HEBA

prane Stadiumit Stelman Stelmasi | 20 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 20 M2

Botuar më 19/11/2019
20.000 leke

RR.ZEF JUBANI

TIRANA E RE | 18 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 18 M2, sherben per parukeri ose biznese te ndryshme

Botuar më 19/11/2019
20.000 leke

ALLIAS, NE RRUGE KRYESORE,

ne zone te mire | 50 M2 | 37.000 Euro

Shitet dyqan (aktualisht i dhene me qera bar kafe restorant), 50 M2, Pershtatet dhe ne apartament 2+1 ose ne biznese te ndryshme private. Me hipoteke.

Botuar më 19/11/2019
37.000,00 euro

RRUGA ALI DEMI

PERBALLE SHKOLLES "KUSHTRIMI I LIRISE", | 70 M2 | 84.000 Euro

Shitet ambjent, 70 M2, Me bodrum. Me hipoteke.

Botuar më 19/11/2019
84.000,00 euro

BLLOK, TEK LIBRI UNIVERSITAR,

siper Raifaisen Bank, buze rruge | 150 M2 | 1.700 Euro

Jepet me qera dyqan, 150 M2, i sapo arreduar, shtruar me parket, 3 kondicioner, punime teper bashkohore, izolim zhurmash, fasade xhami me pamje nga rruga.

Botuar më 19/11/2019
1.700,00 euro
)