Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!!! KOMPLEKSI FIORE DI BOSKO

Rruga Don Bosko | 73 M2 | 73.000 Euro

Shitet apartament 1+1. Sip, 73 M2, Kati 6. Pallat i ri me hipoteke. Punime shume cile...

Botuar më 05/08/2021
73.000,00 euro

PALLATET AGIMI

Prane Kafe Roma | 55 M2 | 30.000 Leke

Jepet apartament 1+1 pallat ekzistues buze rruges kryesore ,hyrja disponon kushte min...

Botuar më 05/08/2021
30.000 leke/muaj

RRUGA E KAVAJES

Pas Globe | 64 M2 | 58.240 Euro

Shitet apartament 1+1+bllk. Pallat i ri, disponon certifikate pronesie. Shitet bosh.,...

Botuar më 05/08/2021
58.240,00 euro

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE ASTIR PRANE VILA L (ID 4111304)

Ne Astir prane Vila L, | 61.5 M2 | 45.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, Me Siperfaqe 61.5 m² me Hipoteke, Kati 4 Pallat i Ri me Ashen...

Botuar më 30/07/2021
45.000,00 euro

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE ASTIR PRANE VILA L (ID 4111304)

Ne Astir prane Vila L, | 61.5 M2 | 45.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, Me Siperfaqe 61.5 m² me Hipoteke, Kati 4 Pallat i Ri me Ashen...

Botuar më 28/07/2021
45.000,00 euro

ASTIR UNAZA E RE

Astir Unaza e Re | 81 M2 | 65.000 Euro

Shitet apartament 1+1 Astir Unaza e ReApartamenti ndahet ne sallon ndenje dhe kuzhine, nje dhome gjumi dhe tualet.Shitet i mobiluar ka nje siperfaqe rreth 81m2 dhe cmimi 65.000euro.Per me shume informacion kontaktoni ne nr:0693783528, 81 M2, 2 ambjente, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 05/08/2021
65.000,00 euro

OXHAKU

Rruga Xhanfize Keko | 67.3 M2 | 66.000 Euro

Shitet apartament 1+1 prane Oxhakut.Apartamenti organizohet ne 2 ambjente, sallon edhe ambjent gatimi+ nje dhome gjumi dhe tualet, ndodhet ne nje pallat te ri, siperfaqja e apartamentit eshte 67.3m2. Apartamenti ndodhet ne rrugen Xhanfize Keko.Apartamenti ndodhet ne nje zone te aksesueshme dhe fasilitet me shumellojshmeri aktivitetesh.Per nje vizite ne pr, 67.3 M2, 2 ambjente, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, bosh, gjendja: e re

Botuar më 05/08/2021
66.000,00 euro

RRUGA BILL KLINTON

Tirane | 69.6 M2 | 64.500 Euro

Shitet apartament 1+1 Rruga Bill Klinton.Apartamenti ndahet ne 2 ambjente, dhome ndenje+kuzhine,1 dhome gjumi dhe 1 tualet.Cmimi i apartamentit eshte 64.000euroPer me shume informacion kontaktoni ne nr 0692021015, 69.6 M2, 2 ambjente, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 05/08/2021
64.500,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Prane Kika 2 | 70 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mire administruar, mobilim modern cdo gje e re, 70 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 05/08/2021
400,00 euro/muaj

OKAZION! RRUGA E KAVAJES

Perballe Arlis | 120 M2 | 105.000 Euro

Shitet apartament perballe Arlis, tek Rruga e Kavajes. Apartamenti ka siperfaqe 120 m2 dhe ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar. Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje, ballkon dhe 2 tualete, njeri perj te cileve ndodhet ne dhomen e gjumit. Per me shume na kontaktoni., 120 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 05/08/2021
105.000,00 euro

UNAZA E RE,ASTIR

Astir | 81 M2 | 65.000 Euro

Shitet apartament 1+1 tek Unaza e Re.Apartamenti ka siperfaqe 81 m2 bruto dhe 71.4 m2 neto ne hipoteke.Eshte plotesisht i mobiluar dhe ne gjendje shume te mire.Apartamenti perbehet dhe me kondicioner, 1 tualet dhe ballkon., 81 M2, kati 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 05/08/2021
65.000,00 euro

RRUGA MYSLYM SHYRRI

Mbas me Big Market | 71 M2 | 35.000 Leke

Apartament 1+1 ne pallat ekzsistues Tirane, 71 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Dhoma e gjumit shtruar ne Parket

Botuar më 05/08/2021
35.000 leke/muaj

OKAZION!!! KOMPLEKSI FIORE DI BOSKO

Rruga Don Bosko | 73 M2 | 73.000 Euro

Shitet apartament 1+1. Sip, 73 M2, Kati 6. Pallat i ri me hipoteke. Punime shume cilesore.

Botuar më 05/08/2021
73.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT, PRANE LULISHTES

Komuna e Parisit | 65 M2 | 350 Euro

Jepet Apartament me qira 1+1 , tek Komuna e Parisit, prane Lulishtes.Apartamenti ka siperfaqe 65 m2.Eshte i organizuar ne dhome gjumi, dhome ndenje, tualet, ballkon, korridor shperndares.Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ashensor.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar., 65 M2, 1 banjo

Botuar më 05/08/2021
350,00 euro

KOMUNA E PARISIT, PRANE LULISHTES

Komuna e Parisit | 65 M2 | 350 Euro

Jepet Apartament me qira 1+1 , tek Komuna e Parisit, prane Lulishtes.Apartamenti ka siperfaqe 65 m2.Eshte i organizuar ne dhome gjumi, dhome ndenje, tualet, ballkon, korridor shperndares.Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ashensor.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar., 65 M2, 1 banjo

Botuar më 05/08/2021
350,00 euro
)