Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LAGJIA ALI DEMI

tek fusha | 82 M2 | 70.000 Euro

Shitet 1+1, 82 M2, kati 5, ashensor, + garazh. Pallat i ri. Ndertim bashkekohor. Cmim...

Botuar më 18/06/2018
70.000,00 euro

RRUGA ARBEN BROCI

qyteti studenti | 30 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 20/06/2018
15.000 leke

TEK ASTIRI

prane restorant Unik | 60 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 3, ashensor, i mobiluar

Botuar më 20/06/2018
23.000 leke

RR."TODI SHKURTI"

tek Kompleksi Grand | 45 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 45 M2, i mobiluar

Botuar më 20/06/2018
20.000 leke

UNAZA E RE

tek bar Strasbourg | 80 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 80 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 20/06/2018
28.000 leke

MISTO MAME

Rr."Thoma Koxhaj", 100m nga Pasticeri "Lika", Tirane | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me Qera 1+1, i mobiluar ne menyre bashkohore, me te gjitha orendite, 70 M2, kati 6, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, oborr, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 20/06/2018
20.000 leke/muaj

RR. THANAS ZIKO

Prane Gjimnazit "Partizani", 100 m mbi Selvine | 65 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera, apartament 1+1, i mobiluar me pajisjet me moderne. Vendosur ne nje zone te qete familjare residenciale por shume prane qendrave te argetimit dhe pazarit., 65 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bodrum, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 20/06/2018
25.000 leke/muaj

RR. THANAS ZIKO

Prane Gjimnazit "Partizani", 100 m mbi Selvine | 65 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera, apartament 1+1, i mobiluar me pajisjet me moderne. Vendosur ne nje zone te qete familjare residenciale por shume prane qendrave te argetimit dhe pazarit., 65 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, bodrum, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Bashkengjitur apartamentit, ju do te keni mundesine te vendosni automjetin tuaj nje garazhin tuaj personal dhe te mbyllur.

Botuar më 20/06/2018
30.000 leke/muaj

FRESKU

afer market Ipo | 63 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 63 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 20/06/2018
16.000 leke

YZBERISHT

Prane Ecco Market | 76 M2 | 34.000 Euro

Shitet apartament 1+1 ne proces hipotekimi, 76 M2, kati 1, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, bosh

Botuar më 20/06/2018
34.000,00 euro

NE FILLIM TE RRUGES DON BOSKO

pallati Sizmik | 40 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 40 M2, kati 1, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 20/06/2018
15.000 leke