Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA E DIBRES,

MBRAPA SPITALIT AMERIKAN II, prane rruges kryesore, | 50 M2 | 18.000 Leke
Përshkrim

Jepet me qera garsoniere, 50 M2, 1 banjo, Hyrje e mobiluar me paisje te reja. Uje dhe internet brenda ne çmim.

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Rruga e Dibres,, MBRAPA SPITALIT AMERIKAN II, prane rruges kryesore,, 50 M2, 18.000 leke
1 banjo
18.000 leke

Botuar më 17/05/2018

Telefon