Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

APARTAMENTE NE SHITJE - OKAZION!!! TEK KODRA E DIELLIT 2.

Projekti i ri | 75.8 M2 | 80.048 Euro

Shitet apartament 1+1+ verande. Sip, 75.8 M2, + 15.32 m2 veranda.Pallat ne ndertim. P...

Botuar më 14/09/2021
80.048,00 euro

RRUGA FORTUZI

RRUGA FORTUZI | 50 M2 | 35.000 Leke

JEPET APARTAMENT ME QERA~ 50 M2~ 1 + 1~ SHTEPI PRIVATE~ NJE TUALET~ TE RRUGA FORTUZI~ IDEAL PER FAMILJAR EDHE STUDENTA~ CMIMI 35.000 LEKE KONTAKTONI 06767222221A500, 50 M2, 1 banjo

Botuar më 25/09/2021
35.000 leke/muaj

RRUGA “SIRI KODRA”, ISH PUNISHTJA E PASTAVE / GA501006

Shitet Garsonier | 55 M2 | 60.000 Euro

Shitet Garsonier, 55 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e re, sipërfaqja e brendshme 42m², me Kontratë Porosie, kati përdhe, ndërtesë e re 4 katëshe, bosh, e shtruar me parket, tualet.

Botuar më 25/09/2021
60.000,00 euro

SHKOZË, NEWS 24 / AP5011222

Shitet Apartament 1+1 | 70 M2 | 44.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, 70 M2, kati 4, totali i kateve 6, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, orientimi Jug-Lindje, ndërtim i vitit 2015, zonë me facilitete të ndryshme.

Botuar më 25/09/2021
44.000,00 euro

SELVIA, PRANË SHKOLLËS “PARTIZANI” / AP5011221

Shitet Apartament 1+1 | 83 M2 | 96.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, 83 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, 2 ballkone, pallat i ri me 2 ashensorë, kati 3 i banimit, me Kontratë Porosie, e shtruar me pllaka, tualet me aspirator orientimi Veri-Jug, ndërtim i vitit 2016, zonë me facilitet

Botuar më 25/09/2021
96.000,00 euro

ZONA E ALI DEMIT

OKAZION. Apartament 1+1 ne pallat te ri - TIRANE | 69 M2 | 56.000 Euro

KOMPLEKSI KONTAKT, 69 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Me Hipotek, shtruar ne Parket.

Botuar më 25/09/2021
56.000,00 euro

APARTAMENTE NE SHITJE (1+1) - TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT ID: BILLION1078

Ish Fusha e Aviacionit | 61 M2 | 61.400 Euro

Ofrojme apartament per shitje ne nje prej komplekseve me cilesore banimi dhe sherbimesh ne Rr. "Artan Lenja". Nje seksion eshte i perbere nga minimumi 4 hyrje ne kat si dhe maksimumi 6 hyrje ne kat ku jane ne funksion te tyre 2 ashensore me shpejtesi 1.8 m/sec per cdo godine. Apartamenti te cilin ofrojme per shitje ka nje siperfaqe prej 61.4 m2 dhe ndodhet ne katin e 9-te., 61 M2, 2 ambjente, kati 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, oborr, bosh, gjendja: e re, Apartamenti ka planimetri perfekte dhe orientim optimal,gje qe ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites.Per me shume infromacione na kontaktoni +355692033500.

Botuar më 25/09/2021
61.400,00 euro

YZBERISH

YZBERISHT | 80 M2 | 60.000 Euro

SHITET APARTAMENT 1+1 DHE GARAZH 35M2, 80 M2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, REF ID 150

Botuar më 25/09/2021
60.000,00 euro

JEPET ME QERA AMBJENT 1+1 PER ZYRE. 65M2. TEK NISHERAKU

Te Drejtoria patentave. | 65 M2 | 350 Euro

Me siperfaqe 65m2 kati 2. Organizohet:• 2 dhomaOfrohet. Bosh• Me Pllaka Cmimi qera: 350 € . 1qera/1garanci ID LM 020, 65 M2, kati 02, 01 banjo, ashensor, 01 ballkone, bosh, gjendja: e re, jepet per zyra

Botuar më 25/09/2021
350,00 euro/muaj

RRUGA E ELBASANIT

Apartament 1+1 me qera - TIRANE | 68 M2 | 350 Euro

PRANE TE 7 XHUXHAT - DEGA E THESARIT, 68 M2, kati 3, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, BANESA ESHTE E PERSJTATSHME NE HAPESIRE & ARREDIM PER 1 CIFT OSE 1 PERSON.

Botuar më 25/09/2021
350,00 euro/muaj

RRUGA KONGRESI MANASTIRIT

Oxhaku | 64 M2 | 64.000 Euro

Shitet apartament 1+1, 64 M2, kati 8, totali i kateve 12, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, ref id 147

Botuar më 25/09/2021
64.000,00 euro
)