Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BLLOKU VASIL SHANTO

tek shkolla Vasil Shanto | 66 M2 | 70.000 Euro

Shitet 1+1, 66 M2, kati 3, pallat ekzistues, e restauruar, me dokumenta te rregullta

Botuar më 18/06/2019
70.000,00 euro

RR."MUHAMET DELIU",

tek Fresku | 67 M2 | 42.000 Euro

Shitet 1+1, 67 M2, kati 4, i mobiluar, me hipoteke. Me kabine dushi

Botuar më 18/06/2019
42.000,00 euro

PERBALLE DELIJORGJIT

pallati i pikes se Karburatit Kastrati | 89 M2 | 300 Euro

89 M2, kati 8, i mobiluar, gjendja: shume e mire, e dhene per te huaj, me kushte bashkekohore, pozicioni L-P, me pamje nga Dajti, selite, ashensor me qip, preferohen te huaj

Botuar më 18/06/2019
300,00 euro/muaj

ALI DEMI

MBI MARKATON E VJETER | 72 M2 | 19.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 72 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 18/06/2019
19.000 leke

PLAZH

Apollonia, brezi II | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire, edhe per shitje

Botuar më 18/06/2019
30.000 leke

RRUGA "THOMA KOXHAJ",

kompleksi Derveni, | 72 M2 | 41.000 Euro

Shitet 1+1, 72 M2, i mobiluar, Pallat i ri 2012, me hipoteke, me ashensor, apartament i pa perdorur, ndricim shkalle natyral. Orientimi Lindje - Perendim me ndricim te bollshem.

Botuar më 18/06/2019
41.000,00 euro

RRUGA 5 MAJI

PRANE CONCORDIT | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 3, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/06/2019
25.000 leke

RRUGA 5 MAJI

CONCORD CENTER | 30 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, i mobiluar

Botuar më 18/06/2019
17.000 leke

UNAZE E RE

afer OZone | 50 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/06/2019
16.000 leke

FRESKU

OKAZION! Shitet apartament në zonën e Freskut mes rrugës së Dajtit dhe Thesarit. Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. | 70 M2 | 33.000 Euro

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti shitet bosh.Orientimi i tij veri-lindje • me hipotek • kubaturë e rregullt • ndërtim cilësor, 70 M2, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/06/2019
33.000,00 euro