Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA BUDI DHE HAKI GJICI

Shkolla Flabina | 35 M2 | 15.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Rruga Budi dhe Haki Gjici, Shkolla Flabina, 35 M2, 15.000 leke
1 banjo, ambjent gatimi, i mobiluar, gjendja: e mire, kati 1
Përshkrim

35 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, i mobiluar, gjendja: e mire

15.000 leke/muaj

Botuar më 23/05/2020

Telefon
Email
)