Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA BUDI

100m mbi Qytetin Studenti, prane Big Market | 26 M2 | 16.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Rruga Budi, 100m mbi Qytetin Studenti, prane Big Market, 26 M2, 16.000 leke
1 ambjent, 1 banjo, ambjent gatimi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, kati 1
Verande, vendparkim, oborr, kopesht
Përshkrim

Grasionere e re dhe e kompletuar, 26 M2, 1 ambjent, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Jepet per te punesuar, cifte apo familjare (jo per studente).

16.000 leke/muaj

Botuar më 23/05/2020

Telefon
)