Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

YZBERISHT

Yzberisht | 55 M2 | 36.000 Euro

Shitet 1+1, 55 M2, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sall...

Botuar më 13/12/2018
36.000,00 euro

RR."MIHAL GRAMENO"

prane depos se ujit | 60 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 2, jepet bosh ose i kompletuar sipas deshires, termoizolim, uje selite 24h, ballkone, dritare dopio xham, parkim

Botuar më 14/12/2018
22.000 leke

KRYQEZIMI I RR. "HOXHA TAHSIM" ME BRRYLIN, NE PALLAT EKZISTUES 6-KATESH ,

buze rruge, | 115 M2 | 95.000 Euro

Shiten 2 hyrje ngjitur me njera tjetren 1+1, sip. totale, 115 M2, kati 5, totalisht e rregulluar, me hipoteke

Botuar më 14/12/2018
95.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

Prane spitalit Nene Terza | 90 M2 | 59.900 Euro

Shitet apartament 1+1 me hipoteke, orientimi jug-lindje. Agjensia REALinvest, Bulevardi Gjergj Fishta, sa kalon gjykaten e Rrethit., 90 M2, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 14/12/2018
59.900,00 euro

RR. "NASI PAVLLO",

ngjitur me ambasaden Amerikane | 78 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 1+1, 78 M2, kati 4, i mobiluar

Botuar më 14/12/2018
350,00 euro

MYSLYM SHYRI

buze rruge | 32 M2 | 32.000 Euro

Shitet garsoniere me hipoteke. Orientimi jug. Agjensia REALinvest, Bulevardi Gjergj Fishta, sa kalon gjykaten e Rrethit, 32 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 14/12/2018
32.000,00 euro

RR. PJETER BUDI

prane Qyteti Studenti, 200m nga Kompleksi ANA | 50 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 14/12/2018
18.000 leke/muaj

JORDAN MISJA

prane Unazes | 62 M2 | 54.000 Euro

Shitet! Apartament 1+1 me hipoteke ne pallat te ri. Agjensia REALinvest, Bulevardi Gjergj Fishta, sa kalon gjykaten e Rrethit, 62 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 14/12/2018
54.000,00 euro

RRUGA MYSLYM KETA TUFINE,

Prane Komisariatit 4, Profarma | 68.43 M2 | 41.000 Euro

Shitet super apartament ne punime, 1+1 dhe 2+1 ne kate te ndryshme, me super pamje dhe drite, nje dhome gjume nje tualte dhe nje ballkon., 68.43 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Dritare super te mira, termo izolim, pllaka dhe hidrosanitare cilesore.

Botuar më 14/12/2018
41.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

fundi i rruges | 63.5 M2 | 56.500 Euro

Shitet! Apartament 1+1 me hipoteke. Agjensia REALinvest, Bulevardi Gjergj Fishta, sa kalon gjykaten e Rrethit, 63.5 M2, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 14/12/2018
56.500,00 euro

SELVIA

prane shkolles Partizani | 64 M2 | 55.000 Euro

Shitet, Apartament 1+1, ne pallate ekzistuese . Struktura e brendshme e apartamentit eshte e rregullt,, 64 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 14/12/2018
55.000,00 euro