Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE

Tek Bar Artisti | 66.5 M2 | 49.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, 66.5 M2, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent...

Botuar më 17/05/2019
49.000,00 euro

RR. SHEFQET MUSARAJ

tek kryqezimi i 21 Dhjetori | 30 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 22/05/2019
20.000 leke

RRUGA E BURGUT 313

fundi saj | 30 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 22/05/2019
13.000 leke

RRUGA TEODOR KEKO

prane fabrikes se miellit | 60 M2 | 20.000 Leke

Jeper me qera 1+1, 60 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 22/05/2019
20.000 leke/muaj

RRUGA E KAVAJES

Prane Qendres Globe | 63 M2 | 55.000 Euro

Shitet apartament 1+1, 55000 euro me hipoteke, 63 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 22/05/2019
55.000,00 euro

RR. KOMUNA PARISIT

siper Big Market | 76 M2 | 320 Euro

Jepet me qera 1+1, 76 M2, kati 4, i mobiluar

Botuar më 22/05/2019
320,00 euro

KRYQEZIMI I BATHORES

200 metra nga kryqezimi i rruges per Bathore me rrugen kryesore te Kamzes | 60 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera ap. 1+1, 60 M2, kati 2, totali i kateve 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, E pershtatshme per nje familje cift. Vetem familje te rregullta dhe per afat te gjate mbi nje vit. Garanci nje qera mujore. Jo Agjensi Imobilare

Botuar më 22/05/2019
10.000 leke/muaj

DURRES, TEK MIAMI BEACH,

kati I | 50 M2 | 300 Euro

Shitet garsoniere, 50 M2, bosh, me hipoteke.

Botuar më 22/05/2019
300,00 euro

PRANE UET-SE

tek supermarket One Stop | 65 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 6, ashensor, me pamje nga Lindja, me kondicioner, pallat i ri, mobilimi i ri, i pabanuar me pare. Uje dhe drita 24h

Botuar më 22/05/2019
35.000 leke/muaj

RR. "KONGRESI I MANASTIRIT"

Spitali i Femijeve | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 1, 1 banjo, e kompletuar, me aneks

Botuar më 22/05/2019
25.000 leke

PRANE SANATORIUMIT

tek Big Market | 60 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 22/05/2019
15.000 leke