Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BLLOK

pranë LSI | 53 M2 | 95.500 Euro

• Open space. • Ballkon me pamje nga rruga • I investuar. • Sistem kondicioni...

Botuar më 15/02/2020
95.500,00 euro

LINZE,

perballe Lokal i Stafes, | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepen me qera apartamente 1+1 dhe 2+1, bosh, kate te ndryshme. sip.70 dhe, 100 M2, pa...

Botuar më 10/02/2020
20.000 leke

RR. "FERIT XHAJKO",

prane restorant Durresit | 60 M2 | 30.000 Leke

Ne pallat 8-katesh jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 4, ashensor, me pamje nga Jugu

Botuar më 18/02/2020
30.000 leke

BLLOKU VASIL SHANTO

tek shkolla Vasil Shanto | 66 M2 | 70.000 Euro

Shitet 1+1, 66 M2, kati 3, pallat ekzistues, e restauruar, me dokumenta te rregullta

Botuar më 18/02/2020
70.000,00 euro

UNAZE E RE, PRANE PALLATIT ME SHIGJETA,

rr.“Stef Curani” | 65 M2 | 23.000 Leke

Ne vile 3-kateshe jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/02/2020
23.000 leke

NE RRUGEN MYSLYM SHYRI

Mbrapa Bar Santes | 83 M2 | 83.000 Euro

Shitet apartament 1+1., 83 M2, kati 4.Pallat i ri me hipoteke.Punime cilesore.

Botuar më 18/02/2020
83.000,00 euro

PRANE KODRES SE DIELLIT

prane fondacionit Eleonor | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 18/02/2020
25.000 leke

RR. “5 MAJI”

Allias | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati I nje vile, e kompletuar.

Botuar më 18/02/2020
20.000 leke

RR. "ALI DEMI"

ish markata e vjeter | 60 M2 | 46.000 Euro

Shitet 1+1, 60 M2, kati 1, me hipoteke, bosh. 46.000 E

Botuar më 18/02/2020
46.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

tek Medreseja | 75 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1, kati 3, pallat egzistues, siperfaqe 75 m², i mobiluar totalisht ne menyre bashkohore, tualet, kondicioner, ballkon., 75 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 18/02/2020
300,00 euro

RR. “PANDI DARDHA”, P. 34,

Laprake | 51 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 51 M2, kati 3, bosh, hyrje e rregulluar, e rregulluar, k/bufe.

Botuar më 18/02/2020
25.000 leke

RRUGA KARL GEGA

prane stacionit te trenit | 103 M2 | 75.000 Euro

103 M2, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e mire, Mundesi financimi me nje parapagese prej 23.000 euro dhe me pas 260 euro ne muaj

Botuar më 18/02/2020
75.000,00 euro
)