Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. HOXHA TASIM

tek Xhamlliku | 50 M2 | 5.500.000 Leke

Shitet 1+1, 50 M2, kati 2, 1 banjo, bosh, pallat i ri , me dokumenta te rregullta. jo agjensi

Botuar më 29/05/2020
5.500.000 leke

TREGU ELEKTRIK

minibashkia 1 dhe 2 | 30 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati 1, oborr, i mobiluar

Botuar më 29/05/2020
18.000 leke

YZBERISHT

tek kmy-ja | 65 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 4, i mobiluar

Botuar më 29/05/2020
20.000 leke

TIRANE. MISTO MAME

Pallatet Derveni | 60 M2 | 20.000 Leke

60 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Frigorifer, lavatrice , televizor, sobe gatimi etj

Botuar më 29/05/2020
20.000 leke/muaj

RR.ERNEST BUSHAT, SAUK

prane Akademise se Policise | 67 M2 | 23.000 Leke

Aoartament 1+1 kati 3 ne objekt te Ri 5 kat, me ballkon e 2 banjo, Ap.i Ri, i pababuar, i mobiluar komplet, me dritare dopi9 xham duroplast-termike, veshje me kapote termike (kursim energjie), perfshi edhe 1 post parkimi makine., 67 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 29/05/2020
23.000 leke/muaj

NDRE MJEDA,TIRANE

100 m nga Pasticeri Zaimi | 40 M2 | 220 Leke

Jap garsoniere me qira,nje koridor katror me nje siperfaqe te bollshme,ambient gatimi,dhome gjumi per 2 persona dhe tualet., 40 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Ambjenti eshte totalisht i mobiluar,ajer i kondicionuar.Ne cmim nuk perfshihen uje edhe drita.Perfshihet vetem interneti.

Botuar më 29/05/2020
220 leke/muaj

REZIDENCA "ANA" PALLATET KONTAKT

RRUGA BUDI PRANE QYTETI STUDENTI | 67 M2 | 28.000 Leke

Ambiente bashkekohore mobilim i ri dhe cilesor, i paisur me te gjitha paisjet elektoshtepiake, 67 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, I kompletuar

Botuar më 29/05/2020
28.000 leke/muaj

BULEVARDI BAJRAM CURRI, PERBALLE ISH EKSPOZITES

Rr Komuna e Parisit, ish ekspozita, lulishte 1maji | 42 M2 | 54.000 Euro

Apartament 1+1, kati i 3 ne nje pallat 4 katesh, totalisht i restauruar. Siperfaqe e rregullt dhe teper funksionale. Orientimi jug veri. Sip 45m², 42 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Totalisht i rinovuar

Botuar më 29/05/2020
54.000,00 euro

21 DHJETORI

21 Dhjetori ne rruge kryesore prane shkolles Sabaudin Gabrani | 70 M2 | 250 Euro

Jepet me qera apartamenti 1+1 i mobiluar, 70 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 29/05/2020
250,00 euro/muaj

RRUGA IRFAN TOMINI. TIRANE E RE.

Hotel diplomat 2 | 60 M2 | 28.000 Leke

Apartament i mobiluar.60m2 kondicioner, 60 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire, Gjendet afer kopshtit shteteror dhe afer shkolles.

Botuar më 29/05/2020
28.000 leke/muaj
)