Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER OKAZION!ALI DEMI

kompleksi Mangalem | 66.4 M2 | 47.500 Euro

Shitet apartament 1+1. Sip, 66.4 M2, kati 7. Pallat i ri ne ndertim. Punime shume ci...

Botuar më 10/05/2021
47.500,00 euro

SHITET GARSONIERE 1+1-TEK ISH TREGU ELEKTRIK

Zona Tregu Elektrik, Fusha Ali Demi | 45.4 M2 | 43.000 Euro

Shitet Garsonier e pershtatur per Apartament 1+1, ne Zonen e Tregut Elekrik dhe fu...

Botuar më 04/05/2021
43.000,00 euro

SHITET 1+1 PERBALLE SHKOLLES SE BASHKUAR! OKAZION!!

ne pallat ekzistues me tulla te kuqe | 63.3 M2 | 42.000 Euro

SHITET 1+1, 63.3 M2, kati 3, pjeserisht i mobiluar, hyrje e rregulluar. Me hipoteke.

Botuar më 04/05/2021
42.000,00 euro

TEK HOTEL MONDIALI

prane 21 Dhjetorit | 63 M2 | 78.000 Euro

Shitet apartament 1+1. Sip, 63 M2, kati 7. Pallat i ri ne ndertim. Punime shume ciles...

Botuar më 02/05/2021
78.000,00 euro

LIQENI I THATE

prane Conad | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, totalisht i mobiluar me arredim bashkekohor. Eshte i pozicionuar ne katin e 3-te banim ne pallat te ri me ashensor, shume mire i administruar. Ka orientim shume te mire te diellit duke mundesuar ndricim natyral gjate gjithe dites. Ballkoni eshte me pamje nga liqeni, 70 M2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion ose vizite ne prone mund te na kontaktoni. Agjenci imobiliare "Chic Home"

Botuar më 10/05/2021
300,00 euro/muaj

BRRYLI

Perballe Ministrise se Jashtme | 56 M2 | 59.000 Euro

Shitet super apartament 1+1+ballkon ne Bulevardin Bajram Curri. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 5 te nje pallati ekzistues. Eshte totalisht i rikonstruktuar, i shtruar me parket, me tavane te varur. Pjeserisht i mobiluarEshte i pajisur me certifikate pronesie., 56 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 10/05/2021
59.000,00 euro

RRUGA ALI VISHA

prane shtepise se te moshuarve | 55 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, ndodhet ne katin e 1-re pallat ekzistues, 55 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion ose vizite ne prone mund te na kontaktoni.Agjenci imobiliare "Chic Home"

Botuar më 10/05/2021
23.000 leke/muaj

KOPSHTI ZOOLOGJIK

Tirane | 65 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1 ne Kopshti Zoologjik.Apartamenti ka ambjente komode dhe ndricim natyral.Ka mobilim te ri, ne gjendje shume te mire, 65 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacione kontaktoni-Agjensi imobilare Real Home!

Botuar më 10/05/2021
30.000 leke/muaj

ALI DEMI

rruga Idriz Dollaku | 65 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, i pozicionuar ne katin e 4-te pallat ekzistues i organizuar ne ambjente mjaft komode dhe te bollshme. Ndricim natyral gjate gjithe dites, 65 M2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion ose vizite ne prone mund te na kontaktoni. Agjenci imobiliare "Chic Home"

Botuar më 10/05/2021
25.000 leke/muaj

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE

Kodra e diellit | 74 M2 | 85.000 Euro

Mundesi shume e mire investimi dhe banimi. Ne shitje apartament 1+1 ne Rrugen Bill Klinton, ne Kodren e Diellit. Apartamenti eshte i sapo-rikonstrukuar dhe me punime shume cilesore.Apartamenti ka siperfaqe 74m2 dhe eshte i organizuar nga sallon ndenje/ambient gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkon. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri., 74 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 10/05/2021
85.000,00 euro

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE

Kodra e diellit | 74 M2 | 85.000 Euro

Mundesi shume e mire investimi dhe banimi. Ne shitje apartament 1+1 ne Rrugen Bill Klinton, ne Kodren e Diellit. Apartamenti eshte i sapo-rikonstrukuar dhe me punime shume cilesore.Apartamenti ka siperfaqe 74m2 dhe eshte i organizuar nga sallon ndenje/ambient gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkon. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri., 74 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 10/05/2021
85.000,00 euro

RR. MYSLYM KETA

Rruges per ne Tufine | 35 M2 | 30.000 Euro

Shitet Garsioner Tek Rruga Myslym Keta , Rruges per Tufine.Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 1 te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim. Me hipoteke., 35 M2, 1 ambjent, kati 1, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, i mobiluar

Botuar më 10/05/2021
30.000,00 euro

LIQENI I THATE

Rruga Peti | 75 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+Blk, ne Liqeni i Thate.Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor.Ka ambjente komode dhe ndricim natyral.Ka mobilim shume te mire, bashkekohor, me kondicioner, 75 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacione kontaktoni-Agjensi imobilare Real Home!

Botuar më 10/05/2021
300,00 euro/muaj

NE RRUGEN ABDYL FRASHERI

pran librit Universitar | 60 M2 | 370 Euro

Jepet me qira apartamrnti 1+1 me siperfaqe 60m2ne nje zone shum te mir te Tiranes. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati egzistues. Organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 1 dhom gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. Ofrohet teresisht i mobiluar edhe ne gjendje te mir. cmimi:370€ +2 garanciIC 017, 60 M2, 1 banjo

Botuar më 10/05/2021
370,00 euro
)