Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK FRESKU,

perballe me shkolles New York, ne pallat te ri, | 90 M2 | 34.200 Euro

Ne pallat te paperfunduar, shiten 2 ap. 1+1, 90 M2, dhe 70m², kati 4, punime cilesor...

Botuar me 09/11/2018
380,00 euro/m2

TEK ASTIRI

Rr. "Faik Konica", ne zone te mire, mbi Bar Univers, | 64.5 M2 | 52.000 Euro

Shitet ap. 1+1, 64.5 M2, mobiluar me kushte bashkohore te kohes, kati 7, me ashensor,...

Botuar me 05/11/2018
52.000,00 euro

VARRI I BAMIT

Prane Shkolles Hasan Prishtina | 55 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera shtepi 1+1,ndodhet ne katin e pare te nje pallati egzistues, e restauruar totalisht , izolim termik kapot, e mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha facilitet e nevojshme, i mobiluar, 55 M2

Botuar me 12/11/2018
25.000 leke/muaj

KOMUNA E PARISIT

Kryqezimi tek lokal vogue | 60 M2 | 300 Euro

Jepet me qera, 60 M2, kati 7, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensi imobilire Chicago pa komision - Chicago Imobiliare

Botuar me 12/11/2018
300,00 euro/muaj

MISTO MAME

buze rruges kryesore | 80 M2 | 50.000 Euro

Shitet 1+1, 80 M2, kati 3, i mobiluar, me pamje nga lindjapunime cilesore, me hipoteke

Botuar me 12/11/2018
50.000,00 euro

UNAZE

mbas hotel Mondial | 55 M2 | 49.000 Euro

Shitet 1+1, 55 M2, kati 3, i mobiluar, ne pallat ekzistues

Botuar me 12/11/2018
49.000,00 euro

QENDRA STEFAN

mbrapa saj | 52 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 52 M2, kati 3, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, pallat ekzistues, me ballkon

Botuar me 12/11/2018
3.000 leke

UNAZA E RE, ASTIR

prane bar kafe Meduza | 76 M2 | 50.000 Euro

Shitet 1+1, 76 M2, kati 3, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, punime bashkohore dhe cilesore

Botuar me 12/11/2018
50.000,00 euro

PERBALL SHKOLLEZ HARRY FULTZ

BRENDA UNAZES | 55 M2 | 24.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 55 M2, kati 5, 1 ballkon, i mobiluar, pallat ekzistues, preferohen familjare ose cift. Orari tel. 17:00 - 20:00 gjate javes

Botuar me 12/11/2018
24.000 leke

PRANE RRUGES BARDHYL

TEK SHKOLLA CAJUPI | 55 M2 | 44.999 Euro

Shitet 1+1, pallat me tulla ekzistues, me hipotek, 55 M2, kati 2, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, 1 dhome gjumi, me kuzhine +koridor, banjo, +24m² shtese ne proces hipotekimi, totali 79 m²

Botuar me 12/11/2018
44.999,00 euro

RR. "NASI PAVLLO",

ngjitur me ambasaden Amerikane | 78 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 1+1, 78 M2, kati 4, i mobiluar

Botuar me 12/11/2018
350,00 euro

21 DHJETORI

ngjitur me keshillin e qarkut | 40 M2 | 20.000 Leke

Dhome - paradhome, 40 M2, kati 1, i mobiluar, hyrje me vehte

Botuar me 12/11/2018
20.000 leke