Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ISH UZINA E AUTOTRAKTOREVE

Tek News 24 | 75 M2 | 20.000 Leke

Pallat i ri, 75 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i...

Botuar më 04/03/2021
20.000 leke/muaj

ALI DEMI

Markata e Vjeter | 125 M2 | 110.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete. Sip, 125 M2, kati 3. Pallat i ri me hipoteke. Punime...

Botuar më 01/03/2021
110.000,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

30 M pas Albtelekomit te lokal lulebore | 90 M2 | 330 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 I mobiluar totalisht, 90 M2, kati 5, totali i kateve 6, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: e rikonstruktuar, siperfaqe te bollshme. JO AGJENSI.

Botuar më 07/03/2021
330,00 euro/muaj

NE ASTIR

NE ASTIR | 111 M2 | 72.150 Euro

Shitet apartament ne Astir, afer Bar Artistit. Ka nje siperfaqe prej 111m2. Ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati te ri, me ashensor. Eshte i organizuar ne sallon+aneks kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon te madhe dhe eshte me 2 tualete. Apartamenti eshte me ndricim, nuk ka probleme me lageshtire. Shitet bosh dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor., 111 M2

Botuar më 07/03/2021
72.150,00 euro

AFER REZIDENCES KODRA E DIELLIT, RRUGA TRENDAFILI I BARDHE

afer Rezidences Kodra e Diellit, Rruga Trendafili i Bardhe | 100 M2 | 350 Euro

Jepet apartament me qira afer Rezidences Kodra e Diellit, Rruga Trendafili i Bardhe. Ka nje siperfaqe prej 100m2. Ndodhet ne katin 2 te nje pallati te ri, me ashensor. Eshte i organizuar ne sallon+aneks kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe eshte me ballkon. Jepet i mobiluar, per periudhe afatgjate dhe ka sistem ngrohjeje me kondicioner., 100 M2

Botuar më 07/03/2021
350,00 euro/muaj

TE RRUGA PETI

te Rruga Peti | 105 M2 | 380 Euro

Jepet me qera apartament i tipologjisë 2+1+garazh te Rruga Peti. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 105 m2 dhe është i organizuar në një ambient të bollshëm ndenjieje së bashku me kuzhinën, 2 dhoma gjumi ,1 tualet dhe 1 ballkon me pamje relaksuese. Apartamenti ndodhet në katin e 3 të një pallati të ri dhe të mirëadministruar. Ky apartament jepet me qera i mobiluar, 105 M2

Botuar më 07/03/2021
380,00 euro/muaj

TEK RRUGA ISMAIL QEMALI, PRANE RTSH

Tek rruga Ismail Qemali, prane RTSH | 115 M2 | 700 Euro

Tek rruga Ismail Qemali, prane RTSH jepet me qira super apartament 2+1+2 tualete. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 115 m2. Organizohet ne ambient ndenje bashke me ambientin e ngrenies dhe te gatimit, ka 2 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 2 tualete. Dhoma kryesore e gjumit ka tualet te vecuar. Apartamenti eshte i investuar dhe jepet e mobiluar., 115 M2, https://billionrealty.al/property/1130/jepet-me-qira-apartament-212-tek-rruga-ismail-qemali-billion333.html

Botuar më 07/03/2021
700,00 euro/muaj

NE RRUGEN HOXHA TAHSIM/BILLION312

ne rrugen Hoxha Tahsim | 78 M2 | 80.000 Euro

Shitet apartament 2+1 me vendodhje ne rrugen Hoxha Tahsim. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 78 m2. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. Eshte i organizuar me sallon+aneks kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet. Shitet i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion dhe per ta vizituar kontaktoni 0692033500, 78 M2, https://billionrealty.al/property/1089/shitet-apartament-21-tek-rruga-hoxha-tahsim-billion312.html

Botuar më 07/03/2021
80.000,00 euro

APARTAMENT LUKZOZ ME QERA 2+1+PARKIM

KOMUNA E PARISIT | 100 M2 | 800 Euro

Jepet me qira super apartament 2+1 ne Komune te Parisit. Ka nje siperfaqe totale 100 m2, ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri, te mireadministruar dhe me ashensor. Hyrja organizohet ne ambient ndenje+ ambient ngrenie dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti eshte i investuar deri ne detaje, jepet e mobiluar, eshte i pajisur me sistem ngrohje/ftohje, ka oxhak ., 100 M2, 3 ambjente, kati 6, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/03/2021
800,00 euro/muaj

TE 5 MAJI

TE 5 MAJI | 97 M2 | 82.450 Euro

Apartament per shitje te Rruga 5 Maji. Ka siperfaqe prej 97m2. Ndodhet ne katin 1 banim te nje pallati te ri ne ndertim. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon+aneks kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe eshte me ballkon. Pallati eshte drejt perfundimit dhe hipotekat do te dorezohen nga firma kur te mbarojne punimet. Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni 0692033500, 97 M2

Botuar më 07/03/2021
82.450,00 euro

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE PETRO NINI

PETRO NINI | 117 M2 | 350 Euro

Jepet me qira apartament 2+1 te Petro Nini. Ka nje siperfaqe 117m2. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mireadministruar. Eshte i organizuar ne sallon+ kuzhine te vecuar , 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . Apartamenti eshte me ndricim dhe teper i ngrohte. Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni 0692033500, 117 M2, 3 ambjente, ashensor, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/03/2021
350,00 euro/muaj

TE LIQENI I THATE

te Liqeni i Thate | 116 M2 | 360 Euro

Jepet me qera apartament i tipologjisë 2+1+2 te Liqeni i thate. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 116 m2 dhe është i organizuar në një ambient të bollshëm ndenjieje së bashku me kuzhinën, 2 dhoma gjumi ,2 tualete dhe dy ballkone me pamje relaksuese. Apartamenti ndodhet në katin 5 të një pallati të ri dhe të mirëadministruar., 116 M2, https://billionrealty.al/property/753/jepet-me-qira-apartament-te-liqeni-i-thate-billion146.html

Botuar më 07/03/2021
360,00 euro/muaj
)