Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DON BOSKO

Viva Market | 66 M2 | 48.000 Euro

ADRESA: DON BOSKO/ VIVA MARKET/ KOMPLEKSI HAWAI KATI:7 ASHENSOR I RI I SAPO VENDOSURP...

Botuar më 23/11/2020
48.000,00 euro

ZONA PERBALL MATERNITETIT

Prane furres tito, bulevard | 65 M2 | 58.000 Euro

Shitet apartamenti 1+1 me siperfaqe 65mw ne katin e 3 banim te nje pallati te ri me 2...

Botuar më 19/11/2020
58.000,00 euro

MBI XHAMLLIKUN

Pran varrit te bamit, oxhakut, prane dine camit | 56 M2 | 45.000 Euro

Shitet apartamenti 1+1 ne katin e 4 te nje pallati ekzistues 5 katesh me tulla te bar...

Botuar më 18/11/2020
45.000,00 euro

PRANE OXHAKUT SHKOLLA E BASHKUAR

Prane Oxhakut Shkolla e Bashkuar | 54 M2 | 48.000 Euro

Në Tiranë pranë Oxhakut SHITET apartament 1+1 me sipërfaqe neto 54 m2. Apartament...

Botuar më 17/11/2020
48.000,00 euro

QENDER, RRUGA CAMERIA

Qender, Rruga Cameria | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, kati i 2, me siperfaqe 70 m2, apartamenti eshte totalisht i rikonstruktururar, apartamenti eshte i perbere nga 1 dhome gjumi, salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit dhe ngrenies, wc me dritare, kondicioner, dhomat e shtruara me parket. Apartamenti ndodhet ne qender te Tiranes, ne zone shume te mire dhe me facilitete te shumta., 70 M2, Property ID : 4219055 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/11/2020
300,00 euro

RR. RIZA CEROVA

tek Medreseja | 72 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 1+1, pallat i ri, 72 M2, kati 2, ashensor, ambjent gatimi, 1 ballkon, i mobiluar, ne kushte bashkekohore me te gjitha te reja, per nje cift. Jo agjensi

Botuar më 23/11/2020
350,00 euro

RRUGA E DIBRES, PRANE FARMACISE 10

Rruga e Dibres, prane Farmacise 10 | 74 M2 | 57.700 Euro

Shiten apartamente 1+1 ne pallat te ri, bosh, ndertim i ri dhe shume cilesor. Apartamentet jane te perbere nga salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, tualeti dhe ballkoni, orientim me diell.ne katin e 4 apartament 1+1 me siperfaqe 73.7 m²,ne katin e 9 apartament 1+1 me siperfaqe 71.4 m²., 74 M2, Property ID : 4111136 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/11/2020
57.700,00 euro

RR. “XHANFIZE KEKO”,

ne zone te mire, tek stacioni i autobuzit i Kinostudios dhe Porcelanit, prane Restorant Molla | 45 M2 | 6.500 Leke

Jepet me qera garsoniere, 45 M2, kati 3, i mobiluar, Jepet per vajza ose ndarje qeraje

Botuar më 23/11/2020
6.500 leke/person

RRUGA MUHAMET GJOLLESHA

Ne hyrje te rruges Myslym Shyru, perballe shkolles Sabaudin Gabrani | 60 M2 | 35.000 Leke

Apartament 1+1,, 60 M2, 1 ambjent, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/11/2020
35.000 leke/muaj

RRUGA NJAZI MEKA

. | 56 M2 | 43.000 Euro

Informacion mbi apartamentin:• Sipërfaqja e apartamentit: 56 m2.• Kati i 5 .Organizimi :• Ambient ndenje.• Ambient gatimi me vete.• 1 Dhomë gjumi.• 1 Tualet me dritare.• Dhome tharje.Cilësime të tjera:• Orientimi Jug-Veri.• Totalisht i investuar dhe I mobiluar.• Kubaturë e rregullt.• Me dokumentacion të rregull, 56 M2, 1 banjo, 1 dhome gjumi

Botuar më 23/11/2020
43.000,00 euro

KOMPLEKSI GREEN CITY

Karburant kastrati unaza e re | 70 M2 | 7.700 Leke

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje ,vajza te jete korekte, 70 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 23/11/2020
7.700 leke/person

RRUGA ALI DEMI

fusha ali demi | 72 M2 | 300 Euro

Informacion mbi apartamentin:• Kati I 2 banim.• Sipërfaqja e apartamentit : 72 m2.• Orientimi : Perëndim.• Dokumentacioni : Me Hipotekë.Apartamenti jepet i mobiluar dhe disponon:• Salloni Ndenjes.• Kuzhina• Dhomë gjumi.• Tualeti.• 1 Ballkon.• Korridor shpërndarës.• Ndërtim i ri.• Ashensor.• Dopio xham.• Ndërtime cilësore., 72 M2, 1 ambjent, kati 3, totali i kateve 10, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 23/11/2020
300,00 euro/muaj

KINOSTUDIO

Posta Tranzit | 35 M2 | 14.000 Leke

Garzionere shtepi private, 35 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Garzionere e mobiluar

Botuar më 23/11/2020
14.000 leke/muaj

RRUGA KRISTAQ CAPO, TIRANE,QYTET STUDENTI

Prane ish shkolles Flabina | 60 M2 | 15.000 Leke

60 M2, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 23/11/2020
15.000 leke
)