Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LAGJIA ALI DEMI

tek fusha | 82 M2 | 70.000 Euro

Shitet 1+1, 82 M2, kati 5, ashensor, + garazh. Pallat i ri. Ndertim bashkekohor. Cmim...

Botuar më 18/06/2018
70.000,00 euro

YZBERISHT PRANE KMY

Pallati e 88 | 33 M2 | 22.000 Euro

Shitet garsoniere me hipoteke. E mobiluar. Orientim nga Lindja. Shperdnarje me koridor dhe e konvertuar ne paradhome + dhome., 33 M2, kati 7, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 20/06/2018
22.000,00 euro

FERIT XHAJKO

te restorant durresi | 50 M2 | 45.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne rrugen Ferit Xhajko te restorant Durresi. Apartamenti shitet bosh i pamobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe ka pamje nga rruga kryesore. Apartamenti Disponon Hipoteke., 50 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh

Botuar më 20/06/2018
45.000,00 euro

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

prane hotel hillton | 67 M2 | 72.000 Euro

Shitet apartament me HIPOTEKE , ne nje pallat shume cilesor buze bulevardit Gjergj Fishta. Apartamenti shitet i Mobiluar, ka mobilim bashkekohor. Apartamenti ka orientim shume te mire, apartamenti eshte i dhene me qera 250 euro., 67 M2, kati 6, totali i kateve 12, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/06/2018
72.000,00 euro

SHKOLLA E BALETIT

Shkolla Baletit | 61 M2 | 6.100 Euro

Shitet apartament 1+1 61m2 tek shkolla e baletit. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Organizohet ne 1 dhome ndenje,guzhine te vecuar, dhome gjumi, dy ballkone dhe nje tualet me dritare., 61 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 20/06/2018
61.000,00 euro

ALI DEMI

prane xhamise se re tek Idriz Dollaku | 71 M2 | 53.000 Euro

Pallat i ndertuar vitet e fundit , me hipoteke shitet i mobiluar, 71 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/06/2018
53.000,00 euro

TEK 21 DHJETORI, ISH KLUBI SPORTIV PARTIZANI,

ne pallat te ri, | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 2, ashensor, bosh, kuzhine me k/bufe.

Botuar më 20/06/2018
25.000 leke

KOMPLEKSI MOLLA

rruga foto xhavella | 50 M2 | 30.000 Euro

Shitet apartamenti, 50 M2, kati 9, totali i kateve 9, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 20/06/2018
30.000,00 euro

FRESKU

rruga muhamed deliu | 59.2 M2 | 32.000 Euro

Shitet apartamenti me certifikate pronesie, 59.2 M2, kati 3, totali i kateve 6, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 20/06/2018
32.000,00 euro

RR. "ALI DEMI",

100 m mbi Shkollen "Kushtrimi Lirise", | 20 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsioniere, 20 M2, kati 3, i mobiluar, uje dhe internet i perfshire ne çmim.

Botuar më 20/06/2018
15.000 leke

PRANE ALFA BANK,

tek Astiri, ne rruge kryesore, | 50 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 50 M2, 3 ambjente, kati 1, i mobiluar, kushte bashkekohore

Botuar më 20/06/2018
12.000 leke