Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KOMBINAT

Rruga e Qelqit, Firma Derveni | 63 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 63 M2, kati 6, ashensor, i mobiluar, uje dhe drita 24h. Banjo me dritare. Pagesa cdo 3 muaj. Lirohet ne 25 gusht. ne Cmim perfshihet dhe pagesa e shkalles

Botuar më 20/08/2018
20.000 leke

DURRES, TEK STACIONI TRENIT,

ngjitur me Ujesjellesin, | 75 M2 | 37.500 Euro

Shitet 1+1, 75 M2, + verande 80m², kati 10, me hipoteke dhe tek Aragosta, shitet ap 107m², kati 9, me hipoteke. Çmimi i ap. 75m² eshte

Botuar më 20/08/2018
500,00 euro/m2

RRUGA E KAVAJES

ish parku i autobuzave perballe me 100 vitrinat pallati perballe Globe | 95 M2 | 290 Euro

Jepet me qera 1+1, 95 M2, kati 2, e kompletuar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake apartament luksoz per te huaj me uje 24 ore, paradhenie 2 muaj

Botuar më 20/08/2018
290,00 euro

RR. "5 MAJI",

prane Qendres Concord | 39 M2 | 170 Euro

Jepet me qera garsoniere, 39 M2, kati 2, e kompletuar totalisht me te gjithe paisjet, pallat I ri.

Botuar më 20/08/2018
170,00 euro

RR. "JORDAN MISJA"

prane kolegjit Turk | 30 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, e kompletuar, kati III, per vajza 15000 leke, dhe 1+1 jepet per banim vetem per vajza 55m cmimi

Botuar më 20/08/2018
20.000 leke

RR. “DIBRES”,

kompleksi Orion, | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 6, bosh

Botuar më 20/08/2018
20.000 leke

TEK STADIUMI DINAMO,

perballe rruges "GjiK Kuqali", | 64 M2 | 250 Euro

Jepet me qera 1+1, 64 M2, kati 3, i mobiluar, me kondicioner

Botuar më 20/08/2018
250,00 euro

RRUGA FROSINA PLAKU

tek ish klubi Partizani | 58 M2 | 4.500.000 Leke

Shitet 1+1, 58 M2, kati 1, gjendja: e rikonstruktuar, ne pallat parafabrikat, me dokumenta te rregullta. Mundesi me 2+1+shtese

Botuar më 19/08/2018
4.500.000 leke

RR. "BESIM ZYMA",

perballe Spitalit te Femijeve, | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 2, i mobiluar, arredim bashkohor.

Botuar më 19/08/2018
25.000 leke

RR. "E DIBRES",

mbas Viles Gold, | 65 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, ne vile 4-kateshe, arredim dhe mobilim lux, te gjitha paisjet e reja, me ballkon. jepet per te huaj ose familjarem, me kondicioner inverter. JO AGJENSI!!

Botuar më 19/08/2018
35.000 leke