Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR."DON BOSKO"

(ESHEREF FRASHRI), | 55 M2 | 45.000 Euro

Shitet 1+1 me sip, 55 M2, kati 1, dokumenta te rregullta. Punime teper cilesore.

Botuar më 24/01/2019
45.000,00 euro

OKAZION!! RRR. "NIKO AVRAMI", P. 21,

mbrapa konviktit te Mjekesise, | 53.6 M2 | 43.952 Euro

Shitet 1+1+aneks+sallon, 53.6 M2, kati 1, me ballkon, hyrje e rregulluar. Me hipoteke, çertifikate pronesie. I pershtatshem per banim ose biznes privat.

Botuar më 21/02/2019
43.952,00 euro

DURRES, PLAZH, ILIRIA

perballe hotel "Romana" | 60 M2 | 35.000 Euro

Shitet ap. 1+1, 60 M2, 1 banjo, kati 5, me tarace personale te shfrytezueshme, ballkon, kushte bashkohore, pjeserisht i mobiluar, dokumenta te rregullta, pamje shume e bukur, ne gjendje shume te mire

Botuar më 21/02/2019
35.000,00 euro

10M NGA UNAZA E MADHE

Fillimi I rruges Jordan Misja, perballe Gjykates shkalles se Larte tek Burgu, | 68 M2 | 61.200 Euro

Shitet 1+1, 68 M2, kati 6, pallat I ri, me ashensor, bosh.

Botuar më 21/02/2019
61.200,00 euro

RR. “ELBASANIT”

prane Ambasador III, | 94 M2 | 700 Euro

Jepet me qera 1+1, 94 M2, kati 7, me ashensor, me parkim, e kompletuar. Me dy ballkone.

Botuar më 21/02/2019
700,00 euro

YZBERISHT

qender | 60 M2 | 24.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 3 pallat ekzistues, e kompletuar lluks, per familjare, paradhenie 3 muaj

Botuar më 21/02/2019
24.000 leke

RR. MYSLYM SHYRI

mbrapa ish kinema Dajtit | 73 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1, 73 M2, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, e kompletuar luks per te huaj, kati 3, pallat ekzistues, paradhenie 3 muaj

Botuar më 21/02/2019
300,00 euro

UNAZA E RE

ne kryqezim vila L | 87 M2 | 550 Euro

Apartamenti eshte i pa banuar , kubatur shume e mire ,, 87 M2, 1 ambjent, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, apartamenti ka super kubatur , ne proces hipotekimi ,,, ne rug kryesore .

Botuar më 20/02/2019
550,00 euro

RRUGA "PETRIT LLAFTIU"

Kampusi të Universitetit në Spitallë | 80 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 80 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Preferohen studentë/e

Botuar më 20/02/2019
18.000 leke/muaj

RRUGA "SIRI KODRA" 50M PA DALE NE UNAZE

Midis SELIVISE dhe UNAZES (Pll ngjitur me Supermarket XHANGOLLI) | 53 M2 | 54.000 Euro

Shitet 1+1, 53 M2, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Pallati Ri, ndertim cilesor, me banjo me dritare dhe hyrja shikon nga rruga kryesore dhe pamje nga Jug-Lindja

Botuar më 20/02/2019
54.000,00 euro

UNAZA E RE,

afer sheshit Shqiponja, | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar, hyrje e kompletuar me elektroshtepiake. Preferohen vajza ose cifte. Shtepi private. Cmimi

Botuar më 20/02/2019
20.000 leke