Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA BESIM ALLA

Perballe Hotel 7777 | 74 M2 | 22.200 Euro

Shitet ap 1+1, 74 M2, apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne punim e siper dhe sh...

Botuar më 19/09/2019
22.200,00 euro

TE KLUBI PARTIZANI, AFER 21 DHJETORIT

prane shkolles Naim Frasheri | 70.1 M2 | 75.000 Euro

Shitet apartament 1+1, 70.1 M2, 1 banjo, me hipoteke te brendshme 70.1 m2, kati 5 me ...

Botuar më 17/09/2019
75.000,00 euro

RR. KAVAJES

tek Delijorgji | 70 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 1+1, 70 M2, i mobiluar

Botuar më 19/09/2019
350,00 euro

RR. "HAXHI DALLIU",

200m poshte fakultetit te Shkencave | 50 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, me 2 vende parkimi.

Botuar më 19/09/2019
30.000 leke

RRUGA "MIHAL GRAMENO" NR. 163

mbi Tregun Elektrik | 12 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera dhome, paradhome, anekse, ne nje shtepi private, 12 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, oborr, gjendja: e mire, Uje 24 ore, per korentin ka sahat me vete.

Botuar më 19/09/2019
1.000 leke/muaj

RR. NJAZI MEKA

tek Fakulteti i Mjekesise | 74 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 74 M2, i mobiluar, pallat i ri

Botuar më 19/09/2019
30.000 leke

RR. ""HAXHI SINA"

jepet me qera | 56 M2 | 25.000 Leke

1+1, 56 M2, kati 2, i mobiluar, kati 2

Botuar më 19/09/2019
25.000 leke

UNAZA E RE

rr. "Teodor Keko", mbrapa Kompleksit Ales | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne shtepi private, 70 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 19/09/2019
20.000 leke

RRUGA MYSLYM SHYRI

NE KRYQEZIM ME SAMI FRASHERIN | 52 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 52 M2, kati 5, i mobiluar, jo agjensi, lirohet ne 06.09.2019

Botuar më 19/09/2019
32.000 leke

RR. "FUAT TOPTANI",

tek Vilat Gjermane, mbi hotel "Dea", | 20 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 20 M2, i mobiluar, uje dhe drita brenda ne cmim

Botuar më 19/09/2019
16.000 leke

PALLATI ME SHIGJETA

RRUGA E KAVAJES, TEK VELIAJ PETROL | 30 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera garsioniere, 30 M2, kati 3, i mobiluar, parapagim per 10 muaj

Botuar më 19/09/2019
17.000 leke

UNAZA E RE

prane Astirit, tek rotondo | 70 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 3, ashensor, i mobiluar, pallat i ri

Botuar më 19/09/2019
30.000 leke