Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!! TEK ZONA 21 DHJETORIT,

mbrapa Auto Tana | 70 M2 | 300 Euro

Ne pallat 5-katesh, jepet me qera 1+1+ambient gatimi e ngrenie me vehte, 70 M2, kati ...

Botuar më 03/12/2020
300,00 euro

TEK FUSHA ALI DEMI,

ne pallat ekzistues | 60 M2 | 250 Euro

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 3, i mobiluar, hyrje totalisht e rregulluar dhe komple...

Botuar më 02/12/2020
250,00 euro

RR. E BARRIKADAVE

OKAZION, perballe gjimnazit "Sami Frasheri" | 54.3 M2 | 1.380 Euro

Ne qender te Tiranes, tek "Evis Residence", një objekt i ri me cilesi te l...

Botuar më 30/11/2020
1.380,00 euro

UNAZA E RE

green city | 75 M2 | 55.500 Euro

Shiten 2 apartamente 1+1=75m2 dhe 2+1=93m2, 75 M2, 1 ambjent, kati 5, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, Ne proces hipotekimi . Pallati eshte drejt perfundimit.

Botuar më 04/12/2020
55.500,00 euro

IRFAN TOMINI

afer | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ap. 1+1, 70 M2, kati 3, i mobiluar, me paisje dhe mobilim te ri ,

Botuar më 04/12/2020
25.000 leke/muaj

PALLATET AGIMI

Bllok | 70 M2 | 320 Euro

Jepet nje shtepi 1+1 e mobiluar kat 4, 70 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 04/12/2020
320,00 euro

INXHINJERIA

21 dhjetori | 67 M2 | 25.000 Leke

Jepet kati i pare i nje vile me qera ne gjendje shume te mire, 67 M2, 4 ambjente, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 04/12/2020
25.000 leke

RRUGA ASIM VOKSHI, PRANE HIPOTEKES

Rruga Asim Vokshi, prane Hipotekes | 28 M2 | 35.000 Euro

Shitet Garsoniere, siperfaqe 28.8 m², kati 3, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, parket, shitet me gjithe mobilimin, orientim me diell., 28 M2, Property ID : 4109002 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/12/2020
35.000,00 euro

SELITE

Afer xhamise | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet nje pjese e viles me qera ne gjendje shume te mire 2+1, 100 M2, 4 ambjente, kati 2, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 04/12/2020
25.000 leke

KODRA E DIELLIT, AFER NJESISE BASHKIAKE NR. 13

Kodra e Diellit, afer Njesise bashkiake nr. 13 | 63 M2 | 60.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 63 m² (me Hipoteke), kati 2 me ashensor, tualet, apartament plot drite natyrale , koridor qe lidhe gjithe dhomat, shitet i mobiluar sic eshte, ndertim teper cilesor., 63 M2, Property ID : 4111213 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/12/2020
60.000,00 euro

VASIL SHANTO, PRANE UET

Vasil Shanto, prane UET | 66 M2 | 66.500 Euro

Shitet Apartament 1+1, siperfaqe 66.5 m² me hipoteke, kati 2 , i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, shitet me gjithe mobilimin, orientim lindje., 66 M2, Property ID : 4119095 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/12/2020
66.500,00 euro

RR. IRFAN TOMINI

tek pallati me shigjeta | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, i mobiluar, ne kushte moderne, nje muaj paradhenie

Botuar më 04/12/2020
25.000 leke

RRUGA E KAVAJES

prane Qendres Globe | 60 M2 | 300 Euro

Rruga e Kavajes, prane Qendres Globe, jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar shume mire, siperfaqe 60 m2, kati i 6 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga dhome gjumi, sallon ndenje, ambjent gatimi, banjo, ngrohje/ftohje, ballkon.Jepet me qera 300 euro ne muaj., 60 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/12/2020
300,00 euro/muaj
)