Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "EMIN DURAKU",

shkalla 2, prane stadiumit Dinamo, | 69 M2 | 75.000 Euro

Shitet ose jepet me qera 1+1, 69 M2, kati 2

Botuar më 28/05/2018
75.000,00 euro

VLORE,

prane rreth rrotullimit te Skeles, pallati Çobo Center | 73 M2 | 47.450 Euro

Shitet 1+1, 73 M2, 2 ambjente, 1 banjo, gjendja: e mire, me pamje te hapur nga deti dhe nga qyteti.

Botuar më 28/05/2018
650,00 euro/m2

RR. DON BOSKO

pallatet Hawai | 60 M2 | 45.000 Euro

Shitet 1+1, 60 M2, kati 7, 1 banjo, ashensor, i mobiluar, Sallon+ambjent gatimi+dhome gjumi + studjo. me dokumenta te rregllta

Botuar më 28/05/2018
45.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

200m mbrapa Globe | 62 M2 | 49.600 Euro

Shitet 1+1, 62 M2, me ashensor, hipoteke, pozicion jug perendim, kati 6 jo i fundit

Botuar më 28/05/2018
800,00 euro/m2

RR. "BUDI", TEK QYTETI STUDENTI,

prane Depos se Ujit, | 40 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, sip, 40 M2, 1 banjo, hyrje totalisht e kompletuar, kati II, jepet per çift ose 2 vajza. Çmimi

Botuar më 28/05/2018
15.000 leke

RR. “ELBASANIT”,

ne pallat ekzistues, | 55 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 55 M2, kati 2, totalisht e mobiluar dhe kompletuar me elektroshtepiake.

Botuar më 28/05/2018
20.000 leke

LAGJA "JORDAN MISJA",

prane xhamise, prane pallateve te Arabit, | 50 M2 | 19.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 1, totalisht i mobiluar, arredim i ri, jepet per vajza ose familjare

Botuar më 28/05/2018
19.000 leke

PLAZH DURRES

tek Pista Kosova | 33 M2 | 19.140 Euro

Shitet 1+1, 33 M2, kati 5, totali i kateve 05, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, tarrace, i mobiluar

Botuar më 28/05/2018
580,00 euro/m2

BERAT QENDER PRANE NEPTUNIT

SIPER DYQANIT TE LULEVE | 50 M2 | 4.000.000 Leke

Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit i rregulluar i rivleresuar me certifikate pronesie ne pozicion L-P, 50 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 ballkone, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 28/05/2018
4.000.000 leke

RRUGA "BAJRAM CURRI"

prapa Medresese, prane Tregut Industrial | 61 M2 | 52.000 Euro

Shitet 1+1, 61 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, orientimi Lindje - Perendim

Botuar më 28/05/2018
52.000,00 euro