Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DON BOSKO

Prane pallateve te Arabit | 62 M2 | 49.000 Euro

Ne zonen e Don Boskos, shitet apartament 1+1. Apartamenti organizohet nga ambjenti i ...

Botuar me 13/10/2018
49.000,00 euro

PERBALL PEDIATRISE

RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT | 40 M2 | 5.600.000 Leke

Shitet 1+1, 40 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: shume e mire, jepet edhe per aktivitete te ndryshme, pallat 5 katesh. Me hipoteke

Botuar me 22/10/2018
5.600.000 leke

PERBALLE AMBASADES AMERIKANE

RR. “Dervish Hima” | 50 M2 | 400 Euro

Jepet me qera kati I banim, 1+1, 50 M2, bosh. Punime cilesore, e pershtatshme per banim ose zyra, e shtruar me parket.

Botuar me 22/10/2018
400,00 euro

FRESKU

afer Lokal 2 Luanet | 76 M2 | 550 Euro

Shitet 1+1, 76 M2, kati 5, ashensor, verande, i mobiluar, sistem ngrohje. Me hipoteke

Botuar me 22/10/2018
550,00 euro

MBRAPA POLICISE BASHKIAKE

21 DHJETORI | 60 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 7, 1 banjo, ashensor, 1 ballkon, depo, i mobiluar

Botuar me 22/10/2018
23.000 leke

TEK FRESKU

RR.MUHAMED DELIU | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 80 M2, kati 6, i mobiluar

Botuar me 22/10/2018
20.000 leke

ALLIAS,

prane shkolles | 35 M2 | 1.700.000 Leke

Shitet garsoniere, 35 M2, kati 1, 1 banjo, bosh, dokumenta te rregullta

Botuar me 22/10/2018
1.700.000 leke

ALLIAS,

prane shkolles | 35 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 35 M2, kati 1, 1 banjo, bosh

Botuar me 22/10/2018
10.000 leke/muaj

QENDER

TIRANE | 70 M2 | 300 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar dhe ka mobilim modern. Ka organizim te rregullt me nje dhome ndenjes, , ambjentin e gatimit me elektroshtepiake funksionale, dhome gjumi dhe nje korridor., 70 M2, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar me 22/10/2018
300,00 euro

KOMPLEKSI HALILI

rruga e Dibres | 70 M2 | 320 Euro

Tek Kompleksi Halili, jepet me qira apartamenti 1+1 ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje, dhome cifti, tualet. Orientimi i apartamentit eshte Lindje. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Ka mundesi parkimi. Jepet vetem per te huaj. Kontakto tani Arsilden: 355675088801, 70 M2, 1 banjo - Mei Realty

Botuar me 22/10/2018
320,00 euro/muaj

RRUGA 5 MAJI

Qendra Concord | 68.2 M2 | 65.000 Euro

Shitet 1+1, 68.2 M2, kati 7, 1 banjo, ashensor, i mobiluar, me hipoteke

Botuar me 22/10/2018
65.000,00 euro