Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

GOLEM,

prane vilave | 58.5 M2 | 25.000 Euro

Shitet 1+1, 58.5 M2, e kompletuar, me hipoteke.

Botuar më 16/07/2018
25.000,00 euro

RRUGA STUDENTI

tek konviktet | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 16/07/2018
25.000 leke

KOMPLEKSI PANORAMA

jepet apartament me qira | 80 M2 | 330 Euro

I sapo mobiluar me te gjitha kushtet, 80 M2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 16/07/2018
330,00 euro

RRUGA PJETER BUDI

prane Big Market | 50 M2 | 18.000 Leke

1+1 e kompletuar, 50 M2, 1 banjo, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Nr:0676290522

Botuar më 16/07/2018
18.000 leke/muaj

TEFTA TASHKO

jepet me qira apartament | 70 M2 | 280 Euro

Me molibim te ri me te gjitha kushtet, 70 M2, kati 2, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/07/2018
280,00 euro

RRUGA BARDHYL

perballa kafe Boca | 58 M2 | 25.000 Leke

Shtepi e kompletuar, 58 M2, 3 ambjente, kati 4, ambjent gatimi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/07/2018
25.000 leke/muaj

TE LIQENI I THATE, AFER KOPSHTIT ZOOLOGJIK

Rr.”HAMDI SINA” | 67 M2 | 200 Euro

Jepet me qera ap.1+1, 67 M2, i mobiluar, kati 3 nga toka, uje e drita 24h

Botuar më 16/07/2018
200,00 euro

FUNDI I RR. “5MAJI”,

ISH KOMBINATI MISHIT, | 30 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, i mobiluar, parkim per makine.

Botuar më 16/07/2018
12.000 leke

RRUGA PJETER BUDI P 85

Afer shkolles Osman Myderizi | 60 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, i mobiluar

Botuar më 16/07/2018
27.000 leke/muaj

MYSLYM SHYRI, PERBALLE ALBTELECOM

hyrja e tregut Cam. | 64 M2 | 450 Euro

Jepet ambient per zyre ne nje nga zonat me te frekuentuara te kryeqytetit. Zyra ka nje siperfaqe prej 63 m2, e organizuar ne dy ambiente, ne katin e 7-te.Pallati ku ndodhet apartamenti ofron punime shume cilesore, i veshur me sistem kapote dhe fasade te ventiluar, me ashensor Schindler, dritare dhe dyer PVC, me gaz argoni ku ofrojne izolim akustik shume te mire., 64 M2, 3 ambjente, kati 7, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, vendparkim, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Ne ambient jane realizuar punime extra, pajisjet e tualeteve incaso, shtroje me parket. Gjithashtu ne kete ndertese do te gjeni edhe nje ambient te survejuar me security dhe kamera

Botuar më 16/07/2018
450,00 euro/muaj