Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR.DURRESIT

Prane Ish Ambasades Jugosllave | 25 M2 | 25.000 Leke
Përshkrim

JEPET ME QIRA GARSONIERE 25 M2 NE QENDER TE TIRANES NE RR.DURRESIT.ESHTE E MOBILUAR ME TE GJITHA PAJISJET E DUHURA NE GJENDJE SHUME TE MIRE.NDODHET NE KATIN E 4-ERT TE NJE PALLATI TE RI DHE ZONA ESHTE NJE NDER ME TE PREFERUARAT PER BANIM PASI NDODHET NE QENDER TE TIRANES DHE OFRON AKSES ME TRANSPORTIN PUBLIK DHE LARMI SHERBIMESH., 25 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 4, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Rr.Durresit, Prane Ish Ambasades Jugosllave, 25 M2, 25.000 leke
2 ambjente, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, kati 4
25.000 leke/muaj

Botuar më 15/05/2018

Telefon
Email