Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LAGJIA ALI DEMI

tek fusha | 82 M2 | 70.000 Euro

Shitet 1+1, 82 M2, kati 5, ashensor, + garazh. Pallat i ri. Ndertim bashkekohor. Cmim...

Botuar më 18/06/2018
70.000,00 euro

RR."QEMAL STAFA"

perballe Karburantit, tek Xhamlliku | 62 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 62 M2, i mobiluar

Botuar më 21/06/2018
23.000 leke

BLV BAJRAM CURRI

prane Gjimnazit Besnik Sykja, ne afersi te ish Stacionit te fundit te Tiranes se re | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, i mobiluar, Jepet per afat te gjate

Botuar më 21/06/2018
25.000 leke

NE LAPRAKE

Ne Rrugen Dritan Hoxha | 66 M2 | 43.000 Euro

Okazion: Buze rruge pa shkuar ne Laprake shitet apartament 1dhome + soxhorno. Kati 2. Pallat i ri i sapoperfunduar me punime shume cilesore, 66 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri” e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar më 21/06/2018
43.000,00 euro

QENDER

Bulevardi Zogu i Pare | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te TiranesApartamenti ka një sipërfaqe prej 70m2 dhe përbëhet nga një dhomë ndenje, gatimime vete, një dhomë gjumi, një korridor, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti gjendet në katin VII të një ndërtimi te ri i pajisur me ashensor .Apartamenti është i arreduar me të gjitha pajisjet e nevojshme elektro-shtëpiake dhe kondicioner., 70 M2, kati 7, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re - Re one

Botuar më 21/06/2018
300,00 euro

RR. “MYSLYM SHYRI”,

mbas Big Market, | 40 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 40 M2, i mobiluar, kati I banim.

Botuar më 21/06/2018
26.000 leke

QYTET STUDENTI

prane godines 27 | 20 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera garsioniere, 20 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 21/06/2018
14.000 leke

TEK BRRYLI

Prane Maternitetit te Ri | 60 M2 | 49.000 Euro

Okazion: shitet apartament 1 dhome+ soxhorno. Kati 7 ( jo i fundit). Pallat i ri ne prefundim te punimeve. Pozicjoni Lindje, 60 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri”e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina“

Botuar më 21/06/2018
49.000,00 euro

NE ALI DEM

Prane shkolles Kushtrimi Lirise | 55 M2 | 39.000 Euro

Okazion... shitet apartament 1 dhomë+guzhinë. Kati 5. Me hipoteke. Pallat ekzistues i restauruar, 55 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri” e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina “

Botuar më 21/06/2018
39.000,00 euro

TEK KODRA E DIELLIT,

pallati i dyte, | 80 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 80 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar, kondicioner, kushte teper komode. E lire ne dt. 2 Korrik

Botuar më 21/06/2018
25.000 leke

PRANE KODRES SE DIELLIT,

pa vajtur tek Eleonora, | 55 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 55 M2, kati 1, i mobiluar, totalisht

Botuar më 21/06/2018
20.000 leke