Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LAPRAKE

Laprake | 71 M2 | 250 Euro

Laprake, Jepet me Qira Apartament 1+1. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistu...

Botuar më 29/06/2020
250,00 euro/muaj

RRUGA E KAVAJES

prane Kondor Center | 47 M2 | 36.000 Euro

Shitet garsoniere, orjentim jug, me hipoteke, 47 M2

Botuar më 02/07/2020
36.000,00 euro

KOMUNA PARISIT

Perballe Ecco Market | 80 M2 | 300 Euro

Jepet apartament 1+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkohore cdo gje e re dhe cilesore punime shume te mira pozicioni i aksesueshem orientimi shume i mire duke bere ndricimin gjate gjithe dites me drite natyrale, 80 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 02/07/2020
300,00 euro/muaj

KINOSTUDIO

afer Tv 2000 | 70 M2 | 2.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 3, i mobiluar, gjendja: e mire, me hipoteke

Botuar më 02/07/2020
2.000 leke

RRUGA MYSLYM SHYRI

Prane karburant kastrati perballe gjimnazit faik konica | 75 M2 | 320 Euro

Jepet me qera apartament 2 plus 1, 75 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht I mobiluar super lukzoz. Mobilim I ri super modern. Ka 3 kondicionere. Uji dhe drita 24 ore.

Botuar më 02/07/2020
320,00 euro/muaj

QENDRA KRISTAL

TEK BIG MARKET | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 5, i mobiluar, pa ashensor

Botuar më 02/07/2020
25.000 leke

RR.JORDAN MISJA

10 minuta larg Burgut | 60 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 1, i mobiluar, uji i perfshire ne cmim

Botuar më 02/07/2020
18.000 leke

MBRAPA SHKOLLES "PETRO NINI"

prane Liqenit Artificial | 77 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1+kuzhine, 77 M2, bosh

Botuar më 02/07/2020
25.000 leke

TEK TREGU ELEKTRIK,

ne fund te tregut | 70 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 6, i mobiluar, Jepet per dy persona

Botuar më 02/07/2020
26.000 leke

ISH PARKU I AUTOBUSAVE

7 min larg globe | 70 M2 | 200 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 02/07/2020
200 leke/muaj

RR. "MINE PEZA"

perbale gomisterise | 60 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 02/07/2020
28.000 leke
)