Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK KODRA E DIELLIT,

ne pallat te ri, | 69 M2 | 61.500 Euro

Shitet 1+1 me hipoteke, 69 M2, kati 2, bosh, me ashensor, organizuar ne: sallon ndenje + ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi, 1 tualet. Punime cilesore, dhe siperfaqe e mjaftueshme. Orientim nga Jugu.

Botuar më 25/05/2018
61.500,00 euro

RR. “BARRIKADA 8”,

ish Blloku, | 80 M2 | 450 Euro

Jepet me qera 1+1, 80 M2, kati 9, i mobiluar, ap. bashkohor.

Botuar më 25/05/2018
450,00 euro

TEK KODRA E DIELLIT,

ne pallat te ri, | 70 M2 | 62.000 Euro

Shitet 1+1 me hipoteke, 70 M2, kati 2, ashensor, bosh, i organizuar ne: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi, 1 tualet. Punime cilesore dhe siperfaqe e mjaftueshme, orientim nga Jugu.

Botuar më 25/05/2018
62.000,00 euro

KAMEZ

PERBALL SHKOLLES 9 VJECARE | 58.7 M2 | 36.000 Euro

Shitet 1+1, 58.7 M2, kati 7, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/05/2018
36.000,00 euro

"FLOWER APARTMENT" TEK MALI ROBIT

prane ish- Mak Albania | 68 M2 | 265.000 Euro

Shiten 5 apartamente te mobiluara me gjithçka te nevojshme per te mirepritur pushuesit. Ofrojme gjithashtu 5 vendparkime ne nivelin -1. Kater prej apartamenteve jane 1+1( nga 68m2).Apartamenti i peste eshte nje pentahaus 2+1+2(100m2)+verande rreth 200m2., 68 M2, Pjese e nje kompleksi nga me te miret e zones se Malit Robit. Ju investoni ne biznes e blini prone ne te njejten kohe!

Botuar më 25/05/2018
265.000,00 euro

RR.TEODOR KEKO

Afër Restorant Kukësi | 100 M2 | 18.000 Leke

Te Mbikalimi i ri, 100 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: e mire, përfshirë Ujë

Botuar më 24/05/2018
18.000 leke/muaj

ALI DEMI

Ne rrugen e re qe lidh Brrylin | 53 M2 | 43.000 Euro

Pallat ekzistues me tulle te bardhe afer rruges kryesore, 53 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, bosh, gjendja: e mire, ME HIPOTEKE shitet per arsye emigrimi

Botuar më 24/05/2018
43.000,00 euro

RR."KRISTO KLLOQI"

perballe UET-ne | 70 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, i mobiluar

Botuar më 24/05/2018
28.000 leke

RRUGA SULEJMAN PASHA

tek rruga Fortuzit | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 24/05/2018
20.000 leke

RR. "ALI DEMI",

Lagjioa 1, Shkoze | 40 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 40 M2, i mobiluar

Botuar më 24/05/2018
10.000 leke