Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DON BOSKO

Prane pallateve te Arabit | 62 M2 | 49.000 Euro

Ne zonen e Don Boskos, shitet apartament 1+1. Apartamenti organizohet nga ambjenti i ...

Botuar me 13/10/2018
49.000,00 euro

KOMPLEKSI PANORAMA

Prane Hotel Prestige | 67 M2 | 300 Euro

Tek hipoteka, prane hotel Prestige, jepet me qira apartament 1+1. Apartamenti organiz...

Botuar me 08/10/2018
300,00 euro/muaj

RR.MUHAMED GJOLLESHA

PLL.KAJTAZI | 50 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 2, 2 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, jo agjensi, per cifte

Botuar me 16/10/2018
300,00 euro

JORDAN MISJA

afer | 50 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera kati 1 i nje shtepie private, 50 M2, 1 banjo, i mobiluar, preferohen vetem cifte ose familjare , dhe lirohet ne daten 06.10.2018

Botuar me 16/10/2018
17.000 leke/muaj

RRUGA E DIBRES

Prane Komisariatit nr. 4 | 67.63 M2 | 60.000 Euro

Shitet 1+1, 67.63 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me hipoteke

Botuar me 16/10/2018
60.000,00 euro

MBRAPA FAKULTETIT TE SHKENCAVE

100m poshte | 74 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1, 74 M2, kati IV, e kompletuar, pallat I ri.

Botuar me 16/10/2018
300,00 euro

TEK XHAMLLIKU

ne pallat, | 55 M2 | 58.000 Euro

Shitet 1+1, 55 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar

Botuar me 16/10/2018
58.000,00 euro

RR. “SIRI KODRA”

prane Nenstacionit | 80 M2 | 1.500.000 Leke

Shitet garsoniere, 80 M2, kati I. Shtepi private.

Botuar me 16/10/2018
150.000 leke

PRANE GJYKATES TE RRETHIT TIRANE

prane | 42 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qera apartament, 42 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar

Botuar me 16/10/2018
27.000 leke/muaj

TEK RRETHRROTULLIMI I ZOGUT TE ZI, PALLATI I QATAR CENTER

ne nje kompleks me punime shume cilesore, | 76 M2 | 350 Euro

Ap 1+1 i Ri jepet me qera, kati 7 banim,(jo i fundit), me dy ashensora, soxhorno madhe per ndenje – gatim e ngrenie, tualet, ballkon me pamje te bukur te Tiranes, dy kondicionere, me mobilim te ri modern, orientim L, drita dhe uje 24 ore te garantuara me gjenerator, 2 Tv plazma etj. Jepet me qera per te huaj, 76 M2, EUROPA Real Estate /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar me 16/10/2018
350,00 euro

NE QENDER

Mbrapa Nentekateshve | 80 M2 | 350 Euro

Apartament me qira 1+1, 80 M2, kati 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar me 16/10/2018
350,00 euro/muaj

RRUGA KAVAJES,

afer Bllokut te Ambasadave, | 60 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Ap 1+1 me mobilim te ri, 2 kondicioner, ballkon, kati 3 pa ashensor,, 60 M2, EUROPA Real Estate /www.realestate-europa.al / facebook: “EUROPA Real Estate”

Botuar me 16/10/2018
350,00 euro