Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!!! RRUGA E DIBRES

tek shkolla e bashkuar, prane shkolles Ramazan Jarani | 70 M2 | 45.000 Euro

Shitet 1+1, 70 M2, kati 3, i mobiluar, pallat ekzistues, e restauruar ne gjendje perf...

Botuar më 06/07/2020
45.000,00 euro

TEK ALI DEMI

Rr. Selman Riza, ngjitur me Restorant Qordja ( PERBALLE ME SPITALIN CONTINENTAL) | 50 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 50 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 02/07/2020
18.000 leke

LAPRAKE

Laprake | 71 M2 | 250 Euro

Laprake, Jepet me Qira Apartament 1+1. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistu...

Botuar më 29/06/2020
250,00 euro/muaj

BRRYLI

perball maternitetit te ri | 65 M2 | 250 Euro

Brryli, perballe maternitetit te ri, jepet me qira Apartament 1+1, me siperfaqe 65 m2, kati i 1 i nje pallati egzistues, me termoizolim, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor, ballkon, orientim me diell, 65 M2, 1 banjo

Botuar më 07/07/2020
250,00 euro

NE RRUGEN E KAVAJES

prane Spitalit Gjerman | 50 M2 | 250 Euro

Jepet me qira apartament 1+1. Sip, 50 M2, Kati 4 jo i fundit. Pallat ekzistues. Apartament i restauruar dhe i kompletuar me cdo gje.

Botuar më 07/07/2020
250,00 euro/muaj

SHKEMBI KAVAJES

Afer Bleart Hotel | 50 M2 | 2.500 Leke

Jap me qera apartamente 1+1 ,50 m2 dhome +guzhine te mobiluara prane Shkembit te Kavajes 100 m larg detit afer Cinco Cavalli.Cmimi 20 euro/nata.Per me teper informacion kontaktoni ne nr e tel 0693388879, 50 M2, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 07/07/2020
2.500 leke/ditë

RRUGA E KAVAJES, RRUGA BABE REXHA, MBRAPA QENDRES GLOBE

Mbrapa qendres Globe | 63 M2 | 30.000 Leke

Apartament 1+1 ne gjendje te saporikonstruktuar, 63 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/07/2020
30.000 leke/muaj

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera apartament 1 plus 1, 80 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht I mobiluar super modern, uji dhe drita 24 ore parkim falas.

Botuar më 07/07/2020
20.000 leke/muaj

ALLIAS

Prane bar "Mateos" | 60 M2 | 34.000 Euro

Shitet apartament 1+1, 60m2 me hipoteke 34000 euro ne Allias! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ndertuar ne vitet 2000. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 60m2 te organizuar ne nje sallon ndenje + nje ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje korridor shperndares, nje tualet dhe nje ballkon. Orientimi i apartamentit eshte lindje-perendim. Me hipoteke., 60 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 7, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/07/2020
34.000,00 euro

RR. "DALIP TOPI",

TEK FRESKU | 38 M2 | 17.000 Leke

Jepen me qera garsoniere, 38 M2, kati 2, e kompletuar. Me panel diellor dhe kondicioner, uje dhe drita 24h

Botuar më 07/07/2020
17.000 leke

TEK 21 DHJETORI

kompleksi kontakt | 75 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 1+1, 75 M2, kati 7, ashensor, i mobiluar

Botuar më 07/07/2020
350,00 euro

TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK

Supermarket Pam | 75 M2 | 400 Euro

Jepet me qira apartament 1+1 Sip, 75 M2, kati 4. Pallat i ri. Punime dhe kompletim shume cilesore.

Botuar më 07/07/2020
400,00 euro/muaj

HOTEL MONDIALI

prane 21 Dhjetorit | 68 M2 | 400 Euro

Jepet me qira apartament 1+1. Sip, 68 M2, kati 2. Pallat i ri. Ndertim i vitit 2020. Apartament i kompletuar me cdo gje te re.

Botuar më 07/07/2020
400,00 euro/muaj
)