Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LINZE,

perballe Lokal i Stafes, | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepen me qera apartamente 1+1 dhe 2+1, bosh, kate te ndryshme. sip.70 dhe, 100 M2, pa...

Botuar më 21/01/2020
20.000 leke

TE KOMUNA PARISIT

te kikat e Vjetra | 70 M2 | 320 Euro

Jepet me qera 1+1 i rikonstruktuar dhe mobiluar shume mire, 70 M2, kati 9, 1 banjo, a...

Botuar më 20/01/2020
320,00 euro/muaj

NE FUND TE BULEVARDIT TE RI,

ne nje zone shume te mire, | 27 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 27 M2, e mobiluar dhe kompletuar

Botuar më 27/01/2020
14.000 leke

LAPRAKE,

rr. "Petrit Radovicka", tek stacioni i fundit i autobuzit | 75 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 75 M2, kati 2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/01/2020
20.000 leke/muaj

PALLATI VERDH

NGJITUR ME TERMINALIN E RI | 66 M2 | 40.000 Euro

Shitet 1+1 me dokumenta, 66 M2, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 27/01/2020
40.000,00 euro

RR. ARBEN BROCI

mbrapa Godines 15 | 50 M2 | 6.000 Leke

Kerkohet 1 vajze per ndarje qeraje te nje ap 1+1, 50 M2, i mobiluar

Botuar më 27/01/2020
6.000 leke/person

PLAZH DURRES, 50M NGA DETI

shkembi i Kavajes, kompleksi Xixa | 43 M2 | 25.000 Euro

Shitet garsoniere, 43 M2, kati 2, mobilim i ri

Botuar më 27/01/2020
25.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

TEK BOGDANET | 59 M2 | 58.000 Euro

Shitet 1+1, 59 M2, kati 4, i mobiluar, me punime cilesore, mobilim i ri

Botuar më 27/01/2020
58.000,00 euro

TE SELVIA, NE HYRJE TE RR. "SIRI KODRA",

pallati PEGASO | 82 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 82 M2, kati 2, i mobiluar, arredim modern, ap. me punime teper cilesore. (Jo agjensi)

Botuar më 27/01/2020
35.000 leke

TEK RRUGA DURRESIT,

afer Ish Ambasades Jugosllave, | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera Ap 1+1, e mobiluar mire, me sip. 60 m2, kati i 4 banim ne pallat te vjeter, ballkon, kondicioner, 5 minuta larg nga qendra, 60 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al / Instagram: realestate.europa

Botuar më 27/01/2020
30.000 leke

UNAZA E RE

afer Rolandit | 30 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera garsioniere, 30 M2, i mobiluar

Botuar më 27/01/2020
12.000 leke

RR. "ALI DEMI",

tek ura e Shkozes | 85 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera dhome+ paradhome, 85 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, me vend parkimi

Botuar më 27/01/2020
15.000 leke/muaj
)