Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!!! PALLATET AGIMI NE ZONEN E BLLOKUT

blv. Bajram Curri | 38 M2 | 69.000 Euro

Shitet apartament 1+1, 38 M2, ne katin e 2-te me pamje nga Lana. Vlen per banim dhe p...

Botuar më 17/12/2018
69.000,00 euro

PAS UNIVERSITETIT EUROPIAN

rruga Sali Butka | 65 M2 | 34.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 65 m2, i mobiluar ne menyre bashkohore, kondicioner, tualet, ballkon., 65 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 18/12/2018
34.000 leke

ARTISTIKJA MIGJENI

Prane Xhamise Xhura | 60 M2 | 4.800.000 Leke

Shitet 1+1, 60 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, pallat ekzistues, parafabrikat, pamja perendim

Botuar më 18/12/2018
4.800.000 leke

TEK ASTIRI

Tek dy palmat | 70 M2 | 25.000 Euro

Jepet me qera ap 1+1, 70 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, i mobiluar, i kompletuar ne menyre bashkohore

Botuar më 18/12/2018
25.000,00 euro

TEK 21-DHJETORI

pas Mondialit | 70 M2 | 33.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 70 m², i mobiluar totalisht ne menyre cilesore, tualet me dritare, ballkon, orintimi me diell., 70 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 18/12/2018
33.000 leke

QYTETI STUDENTI, RRUGA "KADRI KËRÇIKU", VILA NR.37, TIRANË

Poshtë godinës 15 dhe mbrapa poligonit të qitjes "Rexhep Rama" | 20 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 20 M2, 2 ambjente, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Jepet per studente

Botuar më 18/12/2018
15.000 leke/muaj

TEK 21-DHJETORI

pas Mondialit | 63 M2 | 51.500 Euro

Shitet apartament 1+1, me Hipotek, siperfaqe 63 m2, pallat parafabrikat, apartamenti shitet i miobiluar dhe ne gjendje shume te mire, eshte i organizuar nga salloni+guzhina, dhome gjumi, tualeti me dritare, koridori, ballkoni. Shitet per arsye emigimi., 63 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 18/12/2018
51.500,00 euro

MBRAPA PALLATIT ME SHIGJETA

jepet me qera garsoniere, ne shtepi private. | 30 M2 | 15.000 Leke

E kompletuar, 30 M2, uje dhe drita 24h.

Botuar më 18/12/2018
15.000 leke

KOMBINAT

tek fabrika e qelqit | 55 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 55 M2, kati 1, pallat i ri 9 katesh

Botuar më 18/12/2018
16.000 leke

21 DHJETORI

pa shkuar tek Policia Bashkiake | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 18/12/2018
20.000 leke

RRUGA JORDAN MISJA

afer shinave te trenit | 50 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 18/12/2018
18.000 leke