Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK ASTIRI

Rr. "Faik Konica", ne zone te mire, mbi Bar Univers, | 64.5 M2 | 52.000 Euro

Shitet ap. 1+1, 64.5 M2, mobiluar me kushte bashkohore te kohes, kati 7, me ashensor,...

Botuar më 23/01/2019
52.000,00 euro

FRESKU RR. "THESARIT"

Rr. "Muhamet Deliu" prane DN Market | 76 M2 | 43.000 Euro

Shitet 1+1, 76 M2, 1.1 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Me ipoteke, hyrja ne rrugen kryesore,

Botuar më 24/01/2019
43.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT

prane ambasades Amerikane, nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te Tiranes . Ne nje gjendje shume te mire, me nje pamje fantastike | 87 M2 | 117.000 Euro

Shitet 1+1, 87 M2, 2 ambjente, kati 6, totali i kateve 7, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 24/01/2019
117.000,00 euro

LUSHNJE,

Lagjja Gafurr Muco | 48 M2 | 2.000.000 Leke

Shitet 1+1, 48 M2, kati 3, gjendja: e mire, me hipoteke

Botuar më 24/01/2019
2.000.000 leke

RRUGA E KAVAJES

mbrapa globe | 63 M2 | 50.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues , kubatur e rregullte , pamja J,P, 63 M2, 1 ambjent, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar, APARTAMENTI ESHTE ME HIPOTEKE

Botuar më 23/01/2019
50.000,00 euro

UNAZA E RE

tek kompleksi fratani | 66 M2 | 44.000 Euro

Apartamenti eshte shum i mir , kubatur e rregullt , e mobiluar, 66 M2, 1 ambjent, kati 7, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, apartamenti eshte me HIPOTEKE ,.

Botuar më 23/01/2019
44.000,00 euro

RR E DURRSIT

mbrapa ambasades Kineze tek blloku i ambasadave | 40 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 40 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, verande, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 23/01/2019
25.000 leke/muaj

RRUGA IBRAHIM PASHE BUSHATLLIU

afer Gjykates Administrative ne Laprake | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/01/2019
20.000 leke/muaj

OKAZION! PERBALL SPITALIT HYGEIA

TEK KARBURANT KASTRATI, pa kaluar shinat e trenit | 35 M2 | 21.000 Euro

Shitet garsoniere, 35 M2, kati 5, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire, pallat i ri, me hipoteke,

Botuar më 23/01/2019
21.000,00 euro

RRUGA BILL KLINTON

Tek Cok Market, 100m mbi qendren Kristal. | 70 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qera ap 1+1, 70 M2, 1 banjo, Apartament i pa banuar me pare. Pallati me ashensor, i survejuar me kamera totalisht i mobiluar, televizor plazma si dhe kondicioner .

Botuar më 23/01/2019
32.000 leke/muaj

RING CENTER

te qendra tregtare Ring te Zogu Zi | 85 M2 | 114.750 Euro

Shitet 1+1, 85 M2, 1 banjo, ne total, pajisur me hipoteke. Orientim jug plot drite dielli dhe punime te brendshme te cilesie te larte.

Botuar më 23/01/2019
114.750,00 euro