Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. E BARRIKADAVE

Okazion, perballe gjimnazit "Sami Frasheri" | 54.30 M2 | 1.380 Euro

Ne "Evis Residence", një objekt i ri në proces ndërtimi shitet apartamen...

Botuar më 30/11/2020
1.380,00 euro

DON BOSKO

Viva Market | 66 M2 | 48.000 Euro

ADRESA: DON BOSKO/ VIVA MARKET/ KOMPLEKSI HAWAI KATI:7 ASHENSOR I RI I SAPO VENDOSURP...

Botuar më 23/11/2020
48.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

afer Eleonor | 56 M2 | 60.000 Euro

56 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/12/2020
60.000,00 euro

RR. "IDRIZ DOLLAKU",

mbi burgun e grave | 70 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 4, bosh, me k/bufe.

Botuar më 01/12/2020
22.000 leke

VASIL SHANTO

Prane shkolles. | 66.5 M2 | 66.000 Euro

Shitet Apartament i tipologjise 1+1 ne Bllokun Vasil Shanto.Apartamenti organizohet nga kuzhina, dhoma e gjumit dhe tualeti, te 3 ambientet jane te bashkuar nga nje korridor i bollshem.Apartament ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues dhe zoteron Certifikaten e pronesise.Apartamenti eshte 66.5 m2 dhe shitet pjeserisht i mobiluar.Per me shume info na kontaktoni!, 66.5 M2, 1 banjo

Botuar më 01/12/2020
66.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES,

mbrapa Cirkut | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 50 M2, e mobiluar, kati I

Botuar më 01/12/2020
25.000 leke

MYSLYM SHYRI

SIPER BKT | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 4, pll ekszistues,

Botuar më 01/12/2020
25.000 leke

MISTO MAME

Prane Big Market. | 70 M2 | 50.000 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne Yzberisht,nje prej komplekseve me te mira ne zonen e Misto Mame . Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 70m2 dhe ndodhet ne katin e 5-t te nje pallati te ri 9-katesh. Organizohet ne nje strukture te rregullt kuzhine dhe salloni i ndenjes, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon te bollshem. Eshte i ndricuar nga Dielli gjate gjithe dites. Apartamenti shitet i mobiluar, 70 M2, 1 banjo

Botuar më 01/12/2020
50.000,00 euro

RRUGA JORDAN MISJA, PRANE GJYKATES SE KRIMEVE TE RENDA

Rruga Jordan Misja, prane Gjykates se Krimeve te Renda | 74 M2 | 45.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 74 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 3 me ashensor, tualet, ballkon, orientimi me diell,, 74 M2, Property ID : 4111173 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/12/2020
45.000,00 euro

KOPSHTI ZOOLOGJIK

liqeni thate | 85 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 85 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni

Botuar më 01/12/2020
30.000 leke/muaj

RRUGA ALI DEMI

PALLATI 72, MBAS DREJTORISE SE POLICISE, TEK SHKOLLA ALI DEMI | 45 M2 | 120.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 45 M2, kati 1, 1 ballkon, i mobiluar, kondicionim. Preferohen te jene korrekt. Per nje vit pagesa cash 220.000 leke te reja, per 6 muaj cash

Botuar më 01/12/2020
120.000 leke

MISTO MAME

Prane BigMarket. | 70 M2 | 50.000 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Misto Mame.Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 70 m2, e organizuar ne sallon ndenje/kuzhine ,nje dhome gjumi, tualet(me dritare), nje ballkon te bollshem.Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te paisur me ashensor.I paisur me certifikate pronesie.Per me teper informacione mund te kontaktoni., 70 M2, 1 banjo

Botuar më 01/12/2020
50.000,00 euro
)